Kādas ir galvenās materiālu par drošības zābaki (kurpes) uz tirgu ar Ķīnu?

- Dec 25, 2018-

1. poliuretāna organisko polimēru materiāls ir izstrādāts no A, B, C poliestera materiāliem, kopumā iedalīta taukainai un ūdeņains. To bieži lieto, lai drošības apavi, apavi ar augstākās pakāpes un čības. Vienīgo raksturo zema blīvuma, mīksta faktūra, lielisks nodiluma izturība, augsta cietība, labas eļļas izturība, skābes izturība, sārmu izturība, zemas temperatūras pretestība, triecienu absorbcijas un pretslīdes sniegumu.


2. TPU ir diisocyanate un lielmolekulāri polyol reakcijā veido polimēru materiālu. TPU grunts raksturojas ar lielisku nodiluma izturība un eļļas izturība. Vienīgais šo materiālu drošības zābaki (kurpes) ir augstas stiprības un lielisks nodiluma izturība.


3. EVA ir plastmasas materiāla, kas sastāv no etilēna (E) un vinila acetāta (VA) kombinācija. Šīs divas ķīmiskās vielas attiecība var pielāgot pēc vajadzības. VA vairākas sastāvdaļas, jo lielāka pārredzamība. EVA grunts raksturo tās vieglums, elastība, lielisku elastību, vieglai tīrīšanai un lielisks krāsojums.


4. gumijas parasti iedala dabiskā kaučuka un sintētiskais kaučuks un gumijas ir augstu molekulāro nožogotā teritorijā. Gumijas zoli raksturojas ar īpaši labu elastība, nav viegli pārtraukuma, ir izturīgs pret skābi un sārmu un ir samērā labas pretslīdes īpašības. Turklāt, rukuma gumijas zoli un ūdensdrošumu ir labāk.