Veida militārais zābaki

- Oct 15, 2018-

No funkciju punktus, tropu zābaki, silts zābaki, aukstu zābaku, šajās trīs kategorijās, tikai izmantot dažādu veidu militāro dienestu būs atšķirīga

Tropu zābaki, pazīstams arī kā tuksnesis zābaki, galvenokārt uzsvērt kāju peldes un komforta vidē augstas temperatūras uzturēšanu. Odere ir vai nu viena slāņa koura fiber/special neilona audums. Ja tas ir labāk, tā tiks aizstāta ar super oderējumu vai Coolmax –. Piemēram, sviedru absorbējošu un ātri žūstošus materiāli; džungļu zābaki ir senču tropu zābaki no dažas izrādes, bet džungļu zābakus var uzlabot ātri žūstošus.

Iesildīšanās zābaki uzsvērt ūdensizturīgs un elpojošs raksturu lietains un mitrs tropu vidē. Tie ir izgatavoti no Gore-Tex oderi un tiek efektīvi ūdensnecaurlaidīgs 4-6 stundas. Tās var uzskatīt par produktu starp džungļu zābaki un peld ar zābakiem un tuksneša zābakus. Var izmantot tuksneša vidē, bet komforts nav augsta, vairāk piemērota vairāku ūdens vidē un vadītāju (pilotu kabīnes vidi nav ērti kājām nav pārvietojas bieži šāda veida zābaki ir ļoti ērti lietot); bet nav piemērots ūdens dziļums pārsniedz augšējo vidē, un ir grūti šādu izžūt īsā laikā pēc ieceļošanas ūdens zābaki.

Auksti zābaki, pamatojoties uz mērenās zābaki pievienot siltumu, pietiekami izturēt zemas temperatūras un ūdens uzkrāšanos pēc kūst sniegs un ledus, bet arī piemērots pilotiem (galvenokārt spridzinātāju), lai sasildītu pēdu augstumā.

Ja pievienojat darbību klasifikāciju, labākajā gadījumā ir vairāku tērauda galvas, lai uzlabotu drošību vai viegla sērijā izgatavots no jauniem materiāliem, un liesmas slāpētājas tips, kas izgatavoti no liesmas slāpētājas (, bet lielākā daļa materiālu militārais zābaki ir liesmas slāpētājas) . Jo īpaši tas neaprobežojas tikai ar šo punktu; pielāgoties mainīgā reljefa, piemēram, kalnu zābaki, izstrādājis kalnu vide vai īpaša stila zoles, bet tas ir vairāk izplatīts ārvalstu karaspēks.