Drošības apavi SRA\SRB\SRC pretslīdes testēšanas pārskats

- Mar 24, 2019-

Pretslīdes aizsargapavus, kā norāda nosaukums, ir pretslīdes teicamu veiktspēju, neatkarīgi no tā, kāda veida dabiskā vidē, jums ir jābūt šādu darbību, citādi nav neslīdošiem aizsargapavus. Galvenie profesionālās pretslīdes drošības apavi tirgū tagad atsaukties uz grīdas ūdens kondensātu un eļļu pretslīdes īpašības. Profesionālu vienam mērķim pretslīdēšanas kurpes galvenokārt izmanto virtuvē. Pastāv arī drošības apavi drošības apavi ar visaptverošu iespējām. Aizsargapavi, piemēram, aizsargapavi un apdrošināšanas darba apavi, viņu pretslīdes sniegums ir daudz labāk nekā ar parastiem apaviem, jo aizsargapavus, darba apdrošināšanas kurpes, aizsardzības kurpes un citu īpašu apavu rūpnieciskai izmantošanai ir neslīdošai. Funkcijai ir īpaša dizaina un amatniecības. Ikdienā mēs redzam aizsargapavus, nekaitīguma apavi, drošības apavi. Savas pēdas ir ļoti bieza un bieza, un tur ir dziļi rievām un sarežģīta līniju. Patiesībā, šis dizains ir uzlabot berzes un komfortu, labāk un efektīvāk. grādu. Nekaitīguma apavi, drošības apavi, darba apdrošināšanas kurpes un citi apavi ir profesionālas kvalitātes sistēmu, kas ir Eiropas drošības apavu pretslīdēšanas grade: SRA, SRB, SRC, trīs pakāpes.


tests:

Drošības apavi pretslīdes testa režīmā:

) uz papēža slaidiem uz priekšu (kurpes jāpārbauda vismaz vienā no šādām 3 režīmi)

b) priekškājām slaidus atpakaļ

c) horizontāli uz priekšu slaidu


SRA:

Terminoloģija: SRA pakāpe parasti attiecas uz izmantošanu ziepju šķidrumu uz glazētām flīzēm. Spiediens ir 400-500N, pirksta pacelšanas 7 grādiem un priekšā tiek aizspiesta uz priekšu bez acīmredzama slīd. Testēšanas vidē: testa spiediens: svara spiedienu aptuveni 100 kg piemēroti apavi. Pārbaudes rezultāti: toe tika pacelta 7 grādiem un paspēra soli uz priekšu. Bez acīmredzama bīdāmās tā tika atklāta SRA.


SRB:

Terminoloģija: SRB pakāpē parasti nozīmē, ka drošības apavi ir uzrādījušas glicerīns nerūsējošā tērauda plāksnes, spiediens ir arī 400 500N, toe ir Noliekts 7 grādiem un nav nekādu acīmredzamu kustību uz priekšu. Testēšanas vidē: testa spiediens: svara spiedienu aptuveni 100 kg piemēroti apavi. Pārbaudes rezultāti: pirksta bija Noliekts 7 grādi un SRB tika atklāta bez jebkāda ievērojama kustība.


SRC:

Tajā pašā laikā SRA un SRB testi ir pieņemti, lai panāktu SRC standarts.

SRC standarts ir visaugstākā līmeņa pretslīdes apavu Eiropas Savienības standartiem. SRC aizsargapavi ir piemērots gandrīz visiem darba vidēs ar pretslīdes prasībām.