Militārie zābaki

- Oct 15, 2018-

Militārā zābaka un džinsu kombinācija ir ļoti piemērota. Garie cauruļu džinsi vienkārši pārklāj pēdu virsmu, tikai atbilstot militāro zābaku zolēm no 6 līdz 12 mm. Militārie zābaki ar treniņtērpi noteikti ir liela kļūda, taču militāro zābaku kombinezons un kombinezons ir ļoti laba izvēle.

Militāro zābaku papēdis ir liels un attālums ir pārāk augsts, tāpat kā sieviešu kurpes. Un tā elegantas kontūras, stingra kāju aploksne, veicina šāda veida šaubas. Militārie zābaki ir standarti reālam militāram personālam, un ir skaidrs, ka viņi var uzlabot cilvēka temperamentu. Turklāt vispār nav "iekšējās paaugstināšanas", un tas neizskatās, ka tā vienīgais izskatās mazliet biezs, kas ir acu ilūzija.

Militārā zābaka dzīvi gandrīz divas līdz trīs reizes pārsniedz sporta kurpes. Turklāt vienīgās pelējuma atvēršanas tehnoloģijas attīstība ir palielinājusi nodilumizturību. Lai valkātu militāro zābaku pamatu, var atvērt "kalnu formu", un neslīdošu militāro zābaku pamatu var atvērt "zirgu kaķa formā". Šī spēcīgā triecienizturība, neslīdošās un nodilumizturīgās īpašības nav līdzvērtīgas vispārējām sporta apaviem.

Ņemot vērā militāro zābaku platumu un platumu, kā arī dažādus muskuļu stresa punktus, militāro zābaki, kurus izstrādājuši Eiropas un Amerikas ražotāji, nav pilnībā piemēroti, lai ķīnieši varētu valkāt!