Materiāla klasifikācija un aizsargapavus vienīgais veiktspējas

- Nov 30, 2018-


Aizsargapavi vienīgais materiāls parasti tiek iedalīta gumijas (RB), grunts poliuretāna (PU), ādas kā grunts (PVC), MD grunts, TPR grunts, EVA grunts, grunts polikarbonāta (PC) un tā tālāk.


1. gumijas apakšējā (RB): RB ir saīsinājums no angļu gumijas (gumijas); karsti saspiešanas Cilnis, sadalīta dabiskā kaučuka un pārstrādāta sintētiskā gumija. Laba nodiluma izturība, neslīdīgiem, laba elastību, nav viegli pārtraukuma, labu maigumu, paplašinājumu labu īpašumu, stabils saraušanās, labu cietība, labi saliecot, ūdensizturīgs. Bet smagāka, viegli nevemt, nav viegli saēd, nav grūti, viegli ar ievainota; elpojošs, higroskopiskā, nav izturīgs pret naftas Eļļa sūcas, grunts drošības apavi nav jānēsā ar gumijas baidās vietās, kur eļļa ir saskarē ar eļļas uzpildes stacijās utt., un izmaksas ir augstas. Kad Cilnis grunts, tas ir biezāka galvojumu virspusē, vienkārši saīsināt, kad tiek sasildīta, un krāsas ir pretrunīgi.


2, poliuretāna grunts (PU): poliuretāns ir saīsinājums no poliuretāna, tas ir polimēru materiālu, kas putoja no A / B / C poliestera, naftas un ūdens divi. Ir sava veida jaunās organisko polimēru materiāls ir pazīstama kā "piektā lielākā plastmasas" un izmanto ražošanā augstas kvalitātes apavi, sporta apavi, ceļojumu kurpes, darba apdrošināšanas kurpes utt. Tas ir lielisks nodiluma izturība un atkārtota elastība, laba asaru pretestību. Izturība un elastība, lielisku eļļas skābju, sārmu un zemas temperatūras izturība, zema blīvuma, mīksta faktūra, labu elastība, ērta un viegla valkāt; labu oksidēšanās izturība, augstu cietību; lielisko triecienu absorbcijas pretslīdes veiktspēju; laba ķīmiskā pretestība veiktspēju; viegli saēd vides aizsardzībai, nav viegli rieva. Pamestas PU grunts var automātiski degradētas, kas ir laba vides aizsardzībai. Tas ir vairāk piemērots biezām zolēm kurpes, kas prasa triecienizturība un izturību. Tas ir viens no visbiežāk izmantotā drošības kurpes zoli. Hidrolīzes, krekinga, viegli atvērt spēcīgu ūdens absorbcija, viegli dzeltena, viegli pārtraukuma, nabaga pagarinājums, ūdens pretestību, bojājas grunts, nabaga gāzes caurlaidība utt.


3. EVA grunts: etilēna vinila acetāta - vinila acetāta kopolimērs, polimēru materiālu. Viegls, laba elastību, laba elastību, ne rieva, lielisks krāsošana, piemērots dažādu klimatā, viegli procesu, bet ne valkājamas, ne eļļas izturīga, viegli absorbēt ūdeni, nav viegli saēd, videi draudzīgu, vienkārši netīro. EVA (E etilēna, VA vinila acetāta) satur vairāk vinila acetāta, drošības, nekaitīguma apavi ir labāka.


4, MD grunts: modeli vai PHYLON Feilong kolektīva nosaukums, EVA vienreizēju putas Cilnis, maigumu, augsta elastība, labu sniegumu siltuma, gaismas, elastīgu un labi izskatu, viegli tīrāms; MD grunts drošības apavi cietība, blīvums, stiepes izturība, asarošana un pagarinājums ir labs. Tomēr, nodiluma izturība ir zema, tas nav viegli nerūsē un videi draudzīgs. Tas ir viegli rieva un sarauties, kad tā ir augsta temperatūra. Tā ir slikta izturību, tās triecienu absorbcijas samazināsies pēc ilga laika izmantošanas un gāzes caurlaidība ir slikta. Kurpes ir piemērotāka. MD grunts sauc arī PHYLON.


5, TPR grunts: (T siltuma, P plastmasas, gumijas R) TPR tiek sākotnēji vispārīgs termins, ieskaitot TPV, SEBS, SBS, TPO, TPU, EVA un citus produktus. TPR pievērsusies galvenokārt attiecas uz SBS modificētus apavus vispārpieņemtais nosaukums (TPR materiāla pielietošana veida). TPR kurpju materiāls ir galvenokārt ražo Termoplastiskie SBS jaunu polimēru kurpju materiāla. Tas ir gumijas īpašības varētu apstrādāt un pārstrādāt atbilstoši termoplasti. Tas ir vairāk nodiluma izturīga, viegli formas un lēti; drošības apavi TPR grunts materiālu, kas ir gaismas, komfortablu, augsti elastīgu, viegli traipu, labu ventilāciju, augstas stiprības, utt., jo īpaši izcilu zemas temperatūras izturība, augsts berzes koeficientu, nesaskrāpē stiprais spēks. Bet būs slīdēšanas saskarē ar eļļas šķīdinātājs. Materiāls ir smaga, nolietotas ir slikta (nevis valkājamas), maigumu, ir slikta, lieces ir slikta (nevis locīšanas), trieciena absorbcija ir slikta un gāzu caurlaidību ir slikta. Tas var raidīt ar kopējo plastmasas molding machine. Cilnis, ekstrūzijas Cilnis un blow molding tiek izmantots, lai ražotu gumijas izstrādājumus. Pēc TPR granulas ir karsti kausēts, veic injekcijas molding un molekulas iziet izstarojošs kustības laikā Cilnis.


6, TPU grunts: pilns vārds Termoplastiskie poliuretāna elastomēra (Thermoplastic poliuretāns), kas ir lineārs polimērs materiāls veidojas diisocyanate un lielmolekulāri polyol ķēdes paplašinātāja reakcija ir jauna veida videi draudzīgu materiālu . Drošības apavi ir lielisks mehāniskā izturība, nodiluma izturība, eļļas izturība un flex pretestību, īpaši nodiluma izturība ir izcilākajiem, labu izskatu, dāsna un augstas kvalitātes. Bet siltuma pretestību, karstā ūdens pretestību, kompresijas pretestība ir slikta, izskats viegli dzeltena, viegli pielīmēt pelējuma pārstrādes laikā, grūtāk, smagāks, nabaga gāzes caurlaidība.


7. TR grunts: TR vienīgais materiāls ir uzlabota, balstoties uz TPR jaunam produktam. Tas ir sintētiska materiāla TPE un gumijas. Produktam ir lielisku sniegumu dažādos indeksos. Tas izveidots ar karstās injekcijas molding un molekulām virzīties slīdošo bumbu formas laikā Cilnis. Drošības apavi izgatavoti no TR īpašību atbilstību daudzās uzstāšanās, veselo roku sajūta, spilgtas krāsas, augstu gludumu un augsta tehniska satura, un var tikt pārstrādāts 100 %, kas ir vienīgais videi draudzīgu materiālu.


8, PVC grunts (mākslīgo ādu): polivinilhlorīda polivinilhlorīda, sintētisko sveķu, lētiem apakšas sakarā ar ekoloģijas un vides problēmas un mazāk lieto aizsargapavus, ir visbiežāk izmantotās materiāls uz gaisa spilvena kurpes, futbola apavi. Krāsa ir dzeltenīgi caurspīdīgs ir spīdīga. Tur būs jābūt balināšanas parādība ar līkumu. PVC apakšā ir galvenokārt lētāku, eļļas izturīgas, nodiluma izturīga un laba izolācija performance. Tomēr pretslīdes veiktspēja ir slikta, tekstūra ir slikta, nav izturīgi pret aukstumu, nav izturīgi pret locīšanu un gāzu caurlaidību ir slikta.


9. PC grunts: sveķu polikarbonāta (PC) ir sava veida termoplastiskā inženierzinātņu plastmasas ar lielisku sniegumu. Tam ir Izcila triecienizturība, laba šļūdes pretestību un izmēru stabilitāte, zemu siltuma pretestību, zemā ūdens absorbcija, bez toksicitāti un izolācijas īpašības. Tas ir izcilu veiktsp? ju un vienīgais produkts, ar labu pārredzamību, inženierzinātņu piecas plastmasas. Tas ir arī visstraujāk augošo vispārējo inženierzinātņu plastmasas pēdējos gados. Aizsargapavi ar datora apakšā ir labs laiks pretestību, skaistu izskatu, triecienizturība un augsta gaismas caurlaidība. Spēcīga plastiskumu.


10, PE grunts: plastmasas PE (polietilēna), angļu nosaukums: polietilēna. Lieliska korozijas izturību, elektriskās izolācijas, augsts stingrību, cietības un izturību, zemā ūdens absorbcija, laba Elektrodrošība un radiācijas izturību. PE grunts drošības apavi ir labs elastīgumu, pagarinājums, trieciena spēku un caurlaidību; noguruma izturība, nodiluma izturība un izturību pret koroziju ir labāk.


11. PP grunts: PP plastmasa (polipropilēna) ir augsta blīvuma, Nr ķēdē, augstas kristalizācijas lineārs polimērs ar visaptverošu izcilas īpašības. Tas ir balts caurspīdīgs kad nav krāsains, vaska; gaišāki, nekā polietilēna pārredzamība ir arī labāk nekā Polietilēns, grūtāk nekā Polietilēns. PP vienīgo drošības apavi ir zema blīvuma, labu izturību, stīvums, cietība, siltuma pretestību; laba Elektrodrošība un augstfrekvences izolācija, tāpēc to bieži lieto aizsargapavus elektrisko izolāciju lietošanas neietekmē mitrums, izturību pret koroziju, bet trausls zemā temperatūrā nav nodiluma izturīga, viegli vecuma, viegli sadalās saskaņā ar zināmiem nosacījumiem.


12, mākslīgo ādu, apakšā: tipisks gumijas un plastmasas ar augstu elastīga materiāla, galvenais komponents ir balstīts uz gumijas, pievienojot 10 % līdz 30 % no augstas Stirols, atdarinot ādas apakšas ādas veiktspēju. Izskats un dabiskās grunts līdzīgi ādas, ir graudu modeļus un aizsargapavus, kas izgatavoti no ādas kā grunts parasti ir gaiši un skaidri, rindas ir skaidrs; tie ir viegls un ērti valkājama un neko nedzird, neslīdīgiem un izturīgs pret nodilumu. Vienīgais šāda veida ir gan laba elastība un salīdzinājums. Augstu cietību un stingrību, tā izpildi ir ļoti līdzīgs dabīgās ādas. Lai gan tai nav breathability un dabīgās ādas mitruma absorbcijas īpašības, tā ir priekšrocība, jo baidās no ūdens.


13. BPU grunts: tas ir modificēts jauna veida poliuretāna (PU). Tai ir priekšrocības, vides aizsardzības, zema blīvuma, ultra vieglo svaru, gludas virsmas garoza, labs stingrību, nav viegli pārtraukuma, labu laika pretestība utt. Tā var aizstāt EVA zole. , EVA ūdensnecaurlaidīgs platformu, PVC bāzes, koka kurpes gaisa izpūstas, PVC putu bāze utt. Šo mainīto poliuretāna imitācijas koksnes materiāla drošības apavi ir ļoti gaiša, ar skaistu koksnes imitāciju, temperatūras izturība un regulējams degradācijas periods. Īpašības ir zaļa un jaunu materiālu. Tomēr pastāv dažas šādas aizsargapavus pārdod tirgū.