K Safety Expo, Seula Starptautiskā drošības un sabiedrības drošības izstāde, Koreja

- Oct 27, 2018-


K Safety Expo, Seula Starptautiskā drošības un sabiedrības drošības izstāde, Koreja

Attīstības laiks 2018.11.14 ~ 11.16

Izstāžu industrija:

Sabiedrības drošība

Saimniecības periods:

Vienreiz gadā

Hostinga adrese:

Dienvidkoreja - Seula - Korejas Starptautiskais izstāžu centrs Kintex - Koreja International Exh

Organizatori:

Korejas Iekšlietu un drošības ministrija

Izstāžu zona: 30000 kvadrātmetri Tirgotāja plūsma: 50000 Eksponentu skaits: 300

Izstādes ievads

K Security Expo, Seulas Starptautiskā drošības un sabiedrības drošības izstāde, kuru rīko Korejas Iekšlietu un drošības ministrija, katru gadu notiek Seulā, Dienvidkorejā. Tā ir B2B sabiedriskās drošības un drošības izstāde.

Atšķirībā no daudzām citām sabiedriskās drošības un drošības izstādēm, K Safety Expo, Seulas Starptautiskā drošības un sabiedrības drošības izstāde, Korejas valdība ir stingri atbalstījusi un veicinājusi kopš tās oficiālas izsludināšanas. Dati par liela mēroga valdības ieguldījumiem drošības nozarē liecina, ka tas ir saprātīgs solis. Dienvidkorejas valdība ir ievērojami palielinājusi ieguldījumus drošības nozarē līdz 1,9 miljardiem dolāru, kas ir par 29,3% vairāk nekā tajā pašā periodā pagājušajā gadā. Turklāt izstādē tiks apvienotas valsts amatpersonas un attiecīgo sabiedrisko organizāciju darbinieki.

K Safety Expo, Seulas Starptautiskā drošības un sabiedrības drošības izstāde, rīkoja dažādus īpašus pasākumus, tostarp dronu un robota lietošanu katastrofu seku likvidēšanas demonstrācijās. Tajā pašā laikā, lai izveidotu labvēlīgāku vidi drošības nozarei, notiks akadēmiskie semināri un citas konferences par drošības tiesību aktu un drošības nozares turpmāko attīstību.

Izstādes kritēriji

Drošība: vizuālais domofons, TV monitorings, piekļuves kontroles sistēma, perimetra aizsardzība, patruļas sistēma, darba aizsardzības līdzekļi, katastrofu novēršanas tehnoloģijas, drošības produkti utt.

Informācijas drošība: aparatūras un datu drošības identifikācijas sistēma, Internet Security Antivirus, digitālā paraksta, programmatūras aizsardzība

Ugunsgrēka kontrole: ugunsgrēka signalizācija, dūmu signalizācija, avārijas apraide, ugunsgrēka dzēšana, elektriskās drošības aprīkojums utt.

Iepriekšējais skats

153931359305446911153931359647424505153931359889765784

atbilstoša informācija

K Safety Expo, Seulas Starptautiskā drošības un sabiedrības drošības izstāde, notiek Korejas Republikas Iekšlietu un drošības ministrija. Izstāde ir ļoti svarīga platforma uzņēmumiem, kas atvērs Korejas tirgu. Seulas Starptautiskā drošības un sabiedrības drošības izstāde K drošības izstādē pagājušajā gadā piesaistīti 300 izstādes uzņēmumi, un tirgotāju skaits sasniedza 50 000. Izstāde notika Korejas Starptautiskajā izstāžu centrā Kintex. Izstādes platība sasniedza 30 000 kvadrātmetrus.