Izvēlieties lietusmēteļus un lietus zābakus, protams, labus gumijas izstrādājumus

- Mar 09, 2019-


Saskaņā ar CCTV4 China News Report: Taivānas kvalitātes uzraudzības nodaļa nesen atlasīja bērnu lietusmēteļus un lietus zābakus hipermārketā un konstatēja, ka lielākā daļa lietusmēteļu un lietus zābaki ir pārsnieguši plastifikatoru līmeni, un daži pat pārsniedza standartu. Tā kā plastifikatori ir vides hormoni, ja bērni tiek pakļauti pārāk daudz, tas ietekmēs augšanu un attīstību, kā arī nopietni vēzi!


Bērnu lietusmēteļi un lietus zābaki hipermārketā ir krāsaini, un lietainas dienas ir obligāti bērniem. Tomēr Taivānas Kvalitātes uzraudzības departamenta veiktā pārbaude atklāja, ka plastifikatora saturs šajos posteņos ir ievērojami pārsniegts. Taivānas kvalitātes uzraudzības nodaļa ir pārbaudījusi 15 bērnu lietusmēteļus un lietus zābakus. To vidū 8 lietusmēteļu un 10 lietus zābaki ir plastifikatora saturs, kas pārsniedz standartu. Daži lietus zābaki pat pārsniedz standarta vērtību par vairāk nekā 541 reizes. Tā kā plastifikatori ir vides hormoni, zēnu ilgtermiņa iedarbība ir pakļauta sievišķīgām īpašībām, un meitenes var piedzīvot priekšlaicīgu pubertāti, ja tās ilgstoši tiek pakļautas. Smagos gadījumos tie var izraisīt vēzi. Laboratorijas inspekcijas un testēšanas grupas vadītāja Rao Yuzhen norādīja, ka pārmērīgs plastifikatora saturs ietekmēs cilvēka ķermeņa veselību un drošību, jo īpaši zēniem, un ka meitenēm būs neliela pubertāte. Pēc tam, kad cilvēki ieguva ziņas, viņi visi teica, ka nākotnē viņiem vajadzētu izvairīties no plastificētu produktu izmantošanas. Šobrīd lielveikals jau ir nosūtījis lietus pārnesumus no problēmas, lai ražotājs to pārbaudītu, un teica, ka tā gaida, kamēr ziņojums būs normāls, lai atsāktu piegādi.


Bērnu lietusmēteļu lietus zābaki ir izgatavoti no PVC materiāla. PVC materiāls ir polivinilhlorīds. Tas ir viens no pasaules lielākajiem plastmasas izstrādājumiem. Tas ir lēts un plaši izmantots. PVC sveķi ir balts vai gaiši dzeltens pulveris. Dažādas piedevas var pievienot dažādiem mērķiem, un polivinilhlorīda plastmasai var būt dažādas fizikālās īpašības un mehāniskās īpašības. Dažādus cietos, mīkstos un caurspīdīgos izstrādājumus var pagatavot, pievienojot polivinilhlorīda sveķam atbilstošu daudzumu plastifikatora. Ja vēlaties izvairīties no plastifikatoru produktu izmantošanas, jums ir pilnībā jāizņem PVC izstrādājumi. Faktiski lietusmēteļi nav visi plastificēti produkti, piemēram, PVC. Agri lietus zābaki ir dabiskie gumijas izstrādājumi, bet plastifikatoru, piemēram, PVC materiālu, izskats, pateicoties vienkāršam ražošanas procesam un zemai cenai, tāpēc mēs varam redzēt cilvēkus, kas ierodas redzes līnijā. Tomēr, saskaroties ar kvalitāti, skatiet reālo Zhang, plastifikatoru produktu, piemēram, PVC materiālu, trūkumi ir radušies - nopietni ietekmējot cilvēku veselību un drošību. Tāpēc, ja vēlaties izvairīties no plastifikatora produktiem, labāk ir pārtraukt to izmantošanu.