Antistatiskas aizsargapavus darba principu un analīze

- Jan 14, 2019-

Statiskā elektrība ir objektīvas dabas parādība. Tas ir statisks, iekasē maksu. Lielākā daļa no statiskā elektrība parasti izraisa berzes un atdalīšana. Berzes izraisa karstums, kas izraisa molekulu iekšpusē materiāls būs aktīvs. Pēc tam abas vielas Separated, elektroni var būt elektrostatiski nodot no viena viela. To raksturo augstsprieguma, zema strāva, zems enerģijas un īstermiņa darbības laiku. Antistatiskas ražošanas laikā galvenie pasākumi ir izkliedi, statiskās elektrības noplūdi, mitrināšanas, neitralizācijas, izolācijas un priekšzināšanas.


Neitralizējot antistatisku metodes: neitralizācijas ir svarīga, jo zemējuma un izolācijas neatbrīvo maksas no izolatori, piemēram, sintētisko audumu vai parasto plastmasas. Maksas, kas dabiski rodas procesa laikā ir neitralizēti vai noņemti no izolatora un to sauc par jonizāciju. Joni ir vienkārši iekasē vielas, kas atrodas gaisā. Joni ražo dabisko enerģijas avotu. Tie ietver saules, apgaismojums, atveriet gaisa kā liesmas un radiācijas. Mums var radīt jonu triljoniem caur jonu ģeneratori. Augsta sprieguma ražo sabalansētu lādētu jonu maisījuma un izmanto ventilatoru, lai palīdzētu jonu uzdurties vai neitralizēt objektu. Jonizācijas neitralizē statiskās izlādes bīstamība izolatora uz astoņām sekundēm, tādējādi samazinot to iespējamā kaitējuma.


Protams, antistatiskas, tās izcilu joprojām ir profilakse, profilakse ir vēl viens nozīmīgs pasākums vai svarīgu ierīci. Tas ir viskritiskākais faktors elektrostatiskā kontroli. Citiem, vai jums ir jāapzinās bīstama elektrostatiskā darbā ar elektronisko komponentu un izpratne, lai pielāgotos tām būs svarīgāka nekā jebkura elektrostatiskā kontroles materiāls. Jo dažas īpašas gāzes nozares, kā arī naftas un naftas ķīmijas rūpniecība, ir īpaši svarīgi profilaksei un kontrolei antistatiskas. Šiem darbiniekiem jāvalkā antistatiskas aizsargapavus, antistatiskas apģērbu u.c. strādājot. Valkājot antistatiskas aizsargapavi ir efektīvs un uzticams veids, kā izvades operators elektrostatisko lādiņu un valkāt antistatiskas aizsargapavus, lai cilvēka ķermenis "Connected" ar zemes, t.i., "grounding", lai sasniegtu mērķis elektrostatisko izrakstīšanu, sekmīgi kontrolēt cilvēka ķermeņa elektrostatisko lādiņu ražošanas līniju un cilvēka ķermeņa negatīvās sekas.


Antistatiskas drošību vienīgais ietver attālākajos RB grunts, kas satur atklātus vadītspējīgus carbon black, un apakšā katru slāni, kurā mijas vadošs audumu un vadošiem vadiem, vienīgais ir pārklāti ar vadošām līmi. Antistatiskas kurpes ir antistatiskas sagraut vai zolīte, nēsājot un strādāt antistatiskas zemē veikt statisko elektrību, kas ceļ cilvēka ķermeņa uz zemes. Ja kādu daļu rezistors ir pārāk liels vai atvienošanos, cilvēka organismā būs pakļauti kaitīgo statisko elektrību. Tādēļ svarīgi departamentos, jābūt cilvēka ķermeņa pretestības testeri atklāt vai kurpes/kurpes/zolītes nēsā cilvēka ķermeņa un cilvēka ķermeņa kopējo pretestību var izplūst statisko elektrību.