Kāpēc LED displeju ražošanas zonās jāvalkā antistatiski drošības apavi?

- May 18, 2019-

LED displejs ražošanas procesā bieži rada statisku elektrību. Statiskās elektrības rašanās radīs kaitējumu ražošanas procesam. Statiskās elektrības kaitējums LED elektroniskā displeja ražošanas procesā: Ja kādā no ražošanas daļām netiek ņemta vērā antistatiskā sistēma, tas izraisīs elektroniskās iekārtas darbības traucējumus. Pat padarīt to bojātu. Ja pusvadītāju ierīces novieto atsevišķi vai ielādē ķēdē, pastāvīgi bojājumi šīm ierīcēm var rasties statiskās elektrības dēļ, pat ja jauda netiek izmantota. Kā mēs visi zinām, LED ir pusvadītāju produkts. Ja spriegums starp diviem spraudņiem vai vairākiem LED spraudņiem pārsniedz komponenta barotnes bojājuma stiprumu, tas sabojā komponentu. Jo plānāks oksīda slānis, jo lielāks ir LED un vadītāja IC jutīgums pret statisko elektrību, piemēram, lodēšanas trūkums, paša lodēšanas kvalitāte utt., Kas var izraisīt nopietnus noplūdes ceļus un radīt postījumus.


Vēl viens bojājuma veids ir saistīts ar mezgla temperatūru, kas pārsniedz pusvadītāju silīcija kušanas temperatūru (1415 ° C). Statiskās elektrības impulsa enerģija var radīt lokālu siltumu, tāpēc pastāv tieša lampas un IC sadalīšanās. Šī kļūme rodas pat tad, ja spriegums ir mazāks par barotnes spriegumu. Tipisks piemērs ir tas, ka LED ir diode, kas sastāv no PN mezgla, un sadalījums starp emitentu un bāzi izraisa strauju pašreizējā pieauguma kritumu. Pēc tam, kad LED vai vadītāja ķēdē esošā IC ietekmē statiskā elektrība, funkcionālie bojājumi var nenotikt nekavējoties. Šīs potenciāli bojātās sastāvdaļas parasti tiek parādītas lietošanas laikā, tāpēc tiek ietekmēts LED produktu dzīves efekts. Tas ir letāls.


LED elektronisko displeju veidošanas process ir ļoti stingrs un niansēts process, un neviena no saitēm nedrīkst aizmirst. Displeja ekrāna statiskā elektrības aizsardzība ir arī svarīga LED displeja ražošanas daļa. Pašlaik nozares darbinieki nav dziļi informēti par elektrostatisko aizsardzību, un tie nevar apmierināt profesionālās LED elektroniskās displeja ražošanas vajadzības. Lai nepārtraukti pētītu, ir nepieciešams vairāk speciālistu, kopīgi apspriest. Lai izvairītos no šiem slēptajiem apdraudējumiem, ražotājiem ir jāsaprot statiskās elektrības avots un jānovērš tā rašanās nākotnē. Tātad, no kurienes nāk no statiskās elektrības LED displejā?


1, priekšmeti, materiāli


2, grīdas, darba galdi un krēsli


3. Darba apģērbi un iepakojuma konteineri;


4. Krāsotas vai vaskotas virsmas, organiskie un stikla šķiedras materiāli.


5. Cementa grīdas, krāsotas vai vaskotas grīdas, plastmasas grīdas flīzes vai grīdas āda.


6, ķīmiskās šķiedras kombinezoni, nestrādājošas darba apavi, tīras kokvilnas kombinezoni.


7, plastmasa, kaste, kaste, soma, plāksne, putu spilventiņš.


Anti-statiskie pasākumi


1. Apmācīt statiskās elektrības zināšanas un ar tām saistītās tehnoloģijas personālam, kas izmanto statiskas jutības shēmas.


2. Izveidojiet antistatisku darba zonu, izmantojiet antistatisku grīdu, antistatisku darbagaldu, antistatisku iezemēšanas svinu un antistatiskas iekārtas, piemēram, antistatiskus drošības apavus.