Kādas problēmas būtu jāpievērš izolēto zābaku uzglabāšanai, izmantošanai un pārbaudei?

- Nov 23, 2018-1. Izolēti apavi ir pareizi jāizvēlas atbilstoši darba vietas augstajam un zemajam spriegumam. Zemsprieguma izolētas kurpes ir aizliegts izmantot kā drošības palīglīdzekļus augstsprieguma elektroiekārtām. Augstsprieguma apavi (zābaki) var tikt izmantoti kā papildu drošības instrumenti augstsprieguma un zemsprieguma elektroiekārtām. Tomēr, neatkarīgi no tā, vai tas valkā zemsprieguma vai augstsprieguma apavi (zābaki), elektrisko iekārtu nepieskarieties tieši ar rokām.


2. Auduma izolācijas apavus var izmantot tikai sausā vidē, lai izvairītos no mitruma uz auduma virsmas.


3. Izolēto apavu (zābaku) izmantošana nedrīkst būt bojāta.


4. Valkājot izolētus zābakus, bikses jānovieto bagāžniekā. Valkājot izolētas kurpes, biksēm nevajadzētu būt garām, un zoles ārējās malas augstumam nevajadzētu būt garākam, un zemei jābūt sausai.


5. Ar skābi nesaturošas un sārmu izturīgas eļļas gumijas pamatnei nevajadzētu būt saskarē ar skābju un sārmu eļļu vielām, un tai ir jānovērš asu priekšmetu satricināšana. Zema sprieguma izolētas kurpes nevar izmantot kā izolētas kurpes, ja apakšējais modelis ir pulēts, lai atklātu iekšējo krāsu.


6. Pērkot izolētus apavus (zābakus), pārbaudiet, vai uz apaviem ir pastāvīgas izolācijas zīmes, piemēram, sarkans zibens simbols, zole ir lieliska pretestība utt .; vai ir apavu sertifikāts, drošības novērtējuma sertifikāts, ražošanas licences numurs utt.