Kāda veida drošības apavi auto rezerves rūpnīcām ir jāaprīko darbiniekiem?

- Dec 16, 2018-

Ar cilvēku dzīves līmeņa uzlabošanos pieaug arī cilvēku automašīnu patēriņš, un auto detaļu tirgus kļūst arvien lielāks. Pēdējos gados auto detaļu ražotāji arī attīstās strauji. Darbiniekiem, kas strādā šajās auto detaļu rūpnīcās, ir nepieciešams veikt drošības darbu ikdienas sarežģītā darbā, bet kāda veida drošības apavi jāvalkā? Kas?


Auto detaļu rūpnīca ir vienība, kas veido visu automašīnu un rūpnīcu, kas apkalpo automobiļu produktus. Auto detaļu rūpnīcā ir dažādas auto detaļas un piederumi, sākot no dzinēja daļām un bremžu daļām, mazām automašīnu lampām un audiovizuālajām ierīcēm. Ir arī dažādas apkopes iekārtas, elektroinstrumenti, kas darbojas šādās auto detaļu rūpnīcās, darba ņēmēju drošības apavi ir šādi:


Pirmkārt, ir nepieciešami pretaizdzīšanas drošības apavi, lai novērstu smago priekšmetu saspiešanu uz kājām un kaitētu pēdām;


Otrkārt, tas ir nepieciešams, lai izvairītos no drošības zeķes. Apmeklējot auto detaļu darbnīcā, ja uz zemes ir naglas vai asas asas priekšmeti, apdraudējumus nevajadzētu novērtēt par zemu;


Turklāt dažiem darbiniekiem, kuriem ir jātiek galā ar automobiļu remontu un uzstādīšanu, viņiem arī jāvalkā pāris eļļas izturīgi drošības apavi, lai viņi nebaidītos no eļļas uz apaviem un strādātu ērtāk.