Kādas drošības apavi ir nepieciešami naftas ieguves darbiem?

- Dec 19, 2018-

Naftas izmantošana ir augsta riska operācija. Visā naftas ražošanas procesā, ņemot vērā viegli uzliesmojošas, sprādzienbīstamas, toksiskas un kaitīgas naftas un dabasgāzes īpašības, ir jāveic atbilstoši drošības tehniskie pasākumi, piemēram, jāpieprasa darbiniekiem valkāt drošības apavus ar atbilstošām funkcijām. Atbildiet uz iespējamiem mehāniskiem bojājumiem, objektu sitieniem, krītošiem priekšmetiem, sprādzieniem, ugunsgrēkiem utt. Lai izvairītos no nelaimes gadījumiem un samazinātu iespējamo apdraudējumu, izmantojiet nepieciešamos darba aizsardzības līdzekļus.


Anti-statiskā funkcija:


Eļļas izmantošanas laikā elektrostatiskās izlādes dzirksteles izraisa sprādzienus un ugunsgrēka avārijas ir visnopietnākie statiskās elektrības apdraudējumi. Saskaņā ar statistiku aptuveni 10% naftas krājumu un sprādzienu avāriju izraisa statiskā elektrība, tāpēc darba ņēmējiem ir jāvalkā antistatiskas drošības apavi. Anti-static drošības apavi ir antistatiski un vadoši zoli, drošības apavi, kas valkā uzliesmojošā un sprādzienbīstamā darba vidē, un darbnīcā, kur nepieciešama tīra, putekļiem brīva un sterila, lai samazinātu un novērstu statisko elektrību.


Plūdu novēršanas funkcija


Veidojot naftas ražošanas cauruļvadus, dažiem darbiniekiem joprojām ir jāiet uz torni vai doties uz tvertni. Saistībā ar strādājošajiem uz zemes, viņiem ir jāvalkā drošības apavi ar pretaizdzīšanas funkciju, lai novērstu gruveši vai augstus objektus, kas uzkrājas augstās vietās. Vējš pūš un ievaino zemes personāla kājas. Drošības apavi pret smasu ir aprīkoti ar iekšējo galviņu, kas ir izturīga pret noteiktu trieciena spēku uz pirksta, un iekšējo galvu novieto starp apaviem un apaviem, un iekšpuses pirksta galā tiek pievienota sūkļa sloksne , kas var apvienot pirkstu ar augšējo. Daļa ir gluda, kas palielina locīšanas pretestību un komfortu.


Eļļas izturība


Jēlnaftas ieguvē un rafinēšanā ir neizbēgami, ka uz zemes atradīsies eļļas pēdas. Ja cauruļvada noplūde vai noplūde, operatoram jāvalkā pāris eļļas izturīgi drošības apavi, lai novērstu eļļas traipu tīrīšanu. Eļļai izturīgie drošības apavi ir drošības apavi, kas ir izgatavoti no pret tauku materiāla uz pamatnes un augšējās daļas, nav izšķīdināti eļļā, tiem piemīt lieliska atbaidoša iedarbība uz taukiem un ir neslīdoši uz tauku grīdas.


Punktu novēršanas funkcija


Eļļas urbšanas darbībā operators ir viegli caurdurts ar neidentificētu cieto priekšmetu vai asu urbju uz zemes. Šajā vidē, lai aizsargātu kāju, viņiem ir jāvalkā aizsargājošas kurpes ar caurspīdīgu funkciju. Tā kā pretcaurumu funkcija ir ievietot tērauda loksni virs pamatnes, lai novērstu zoles caurduršanu ar dažādiem asiem priekšmetiem, tādējādi novēršot kājas ievainojumu.


Eļļas ekspluatācijas bāze ir ļoti destruktīva elektrostatisko avāriju dēļ, un trieciena virsma ir arī ļoti plaša, it īpaši sprādzienos un ugunsgrēka avārijās. Statiskās elektrības novēršana ugunsgrēka un sprādziena radīšanā ir svarīga daļa no elektrostatiskās aizsardzības naftas ieguves rūpniecībā. Drošības pasākumi, kas veikti, lai novērstu statisko elektrību un ugunsgrēku, ir arī efektīvi, lai novērstu citus elektrostatiskos apdraudējumus. Personāls var ievērojami samazināt šādu apdraudējumu rašanos, ja tiek izmantoti antistatiskie drošības apavi.


Tajā pašā laikā, visi aspekti, kas saistīti ar naftas ieguvi, papildus elektrostatiskajiem apdraudējumiem, ir arī citi augsta augstuma krītoši priekšmeti, naftas cauruļvada cauruļvadu noplūde, cauruļvadu būvniecība utt. kurpes nevar aizsargāt visas darba ainas. Darba ņēmējiem ir jāvalkā daudzfunkcionāli drošības apavi, kas ir antistatiski, pretsāpju un eļļas izturīgi, nodrošinot darba ņēmēju drošību. Drošība nekad nav bijusi niecīga, un, rūpējoties par detaļām darbā, var novērst problēmas, pirms tās notiek.