Kāda veida apdrošināšanas apavi tiek izmantoti būvniecībā nodarbinātajiem darba?

- Nov 26, 2018-Apdrošināšanas darba apavus iedala kopējās funkcijas, kas parasti sadalīts: anti-smashing darba apdrošināšanas kurpes, anti-smashing punkcija aizsardzības kurpes un elektriskās izolācijas aizsardzības kurpes (izturētu spriegumam > 6 kV), aizsardzības antistatiskas kurpes, augstas temperatūras aizsardzības kurpes utt.

Anti-smashing kurpes un tērauda izturēšanās tērauda kurpes ir līdzīgs tips, t.i., nekaitīguma apavi, kas aizsargā kāju pirkstiem, un galvenā funkcija ir novērst krītošiem priekšmetiem sāpēt kājas.

Anti-griezīgu aizsardzības apavi tiek izmantotas kāju aizsardzībai novērst durtas brūces no dažādu asu priekšmetu.

Citiem atkarībā no tiesību un īpaša izmantošana kurpes, ir arī punkti:

Eļļa-repelenta aizsardzības kurpes izmanto vietās, kur naftas vai naftas šļakatas;

Aizsardzības ūdensnecaurlaidīgi apavi tiek izmantoti darbavietās, kurās tiek izmantots ūdens vai ūdens šļakatām;

Aukstuma necaurlaidīgs aizsardzības apavi tiek izmantotas kāju darbinieku aizsardzībai, kas ir aukstuma aizsardzībai pret apsaldējumus.

Tērauda veidošanas darba apdrošināšanas kurpes galvenā funkcija ir novērst dedzināšana un puncturing. Tas būtu jāspēj izturēt zināmu statisko spiedienu un pretoties noteiktu temperatūru un būt neuzliesmojošu. Šāda veida darba apdrošināšanas kurpes ir piemērots kausēšanas krāsns, čuguna un tā tālāk.

Papildus iepriekš minētajam, ir dažas īpašas darba apdrošināšanas kurpju pārvalki, piemēram, audekls, azbesta un alumīnija filmēšanas darba apdrošināšanas kurpju covers.

Būvniecībā nodarbinātajiem ar anti-pīrsings