Kāda ir atšķirība starp drošības apaviem, darba apģērba apaviem, darba apaviem, aizsargapavi un profesionālām apaviem?

- Nov 22, 2018-

Darbā cilvēki bieži vien valkā kleitas un apavus, kas atbilst viņu darbam. Darba apģērbu nosaukumi ir dažādi, piemēram, drošības apavi, darba apavi un profesionālas kurpes. Kā viņi klasificē un kāda ir atšķirība?


1

Drošības kurpes: ar drošību aizsargātas kurpes ar speciālām aizsargfunkcijām, kas nodrošina lietotājam drošības garantiju konkrētā darba vidē.


2

Darbaspēka apavi: līdzīgi kā drošības apavi, ir kolektīvs darba aizsardzības apavu nosaukums, kas nozīmē plašāku.


3

Profesionālās kurpes: apavi, kas jālieto profesionālos amatos, jābūt profesionālām vajadzībām un vienveidīgām formastērpiem, piemēram, medmāsas kurpēm, biznesa apaviem, sporta apaviem uc


4

Darba apavi: apavi, kas jāvalkā darbā, kas nozīmē plašāku.


5

Aizsargapavi: Līdzīgi kā darba apavi un drošības apavi, tas attiecas uz kurpēm ar aizsardzības funkcijām.


Patiesībā šie vārdu veidi nav stingri atšķirīgi. Viņi ir apavi, ko darbiniekiem vajadzētu nēsāt, kad viņi iesaistās paši savā darbā. Viņiem ir unikālas aizsardzības funkcijas. Mēs varam tos saukt par aizsargājošām apaviem, drošības apaviem un darba apavi. Mēs to varam nosaukt par profesionāliem apaviem un darba apaviem. Tātad, mums nav nepieciešams pārāk lielā mērā uzsvērt savas atšķirības koncepcijā.


Drošības apavu un darba apavu nozīme patiesībā ir vienāda. Vispārīgi runājot, drošības apavi ir arī pret smash kurpes un tērauda kurpes. Stingri sakot, drošības apavi ir sadalīti drošības aizsargājošajās apavās, antistatiskajās drošības apavās, elektriskās izolācijas drošības apavās, augstās temperatūras drošības apavos utt., Bet visbiežāk lietotās drošības apavi ir aizsargājami aizsargājamās apavos, kas arī ir anti-ērce. Kurpes, jo priekšā pret smashing apaviem parasti ir tērauda purngala vāciņu, tāpēc to parasti sauc par tērauda toed kurpes.