Kāda ir atšķirība starp PVC lietus zābaki un gumijas lietus zābaki?

- Nov 11, 2018-

Lietainā un sniega laika apstākļos uz ceļa ir daudz ūdens. Kurpes ir viegli piesārņotas lietus vai sniega dēļ, un pat bikses tiek sagrautas. Rūpīgi tiks atvērti mīļie kurpes, un pat sniega kritums. Tāpēc, lai nodrošinātu ceļojuma drošību un aizsargātu mīļotos apavus, ir ieteicams valkāt lietus zābakus lietus un sniega apstākļos. Lietus zābiem ir daudz veidu materiālu. Dažādu veidu lietus zābaki ir atšķirīgi. Pašlaik tirgū ir izplatīti PVC lietus zābaki un gumijas lietus zābaki. Šie divu veidu lietus zābaki ir nodilumizturīgi, neslīdoši un valkājami, un krāsas ir daudzveidīgas, stilīgas un skaistas. Cilvēku estētiskās prasības lietām.


Zemāk mēs īsi iepazīstinām atšķirību starp šiem diviem lietus zābaku veidiem:

PVC lietus zābaki ir inžekcijas formā, viegli vadāmi procesā, augsta ražošanas efektivitāte un salīdzinoši lēti. Tomēr PVC lietus zābaki nav piemēroti izolācijai un izturībai pret koroziju un nav piemēroti lietošanai pārtikas rūpnīcās, ķīmiskajās rūpnīcās un elektronikas rūpnīcās.

Gumijas lietus zābaki ir liešanā, procesā nav viegli kontrolēt izsmalcinātību, ražošanas efektivitāte ir relatīvi zema, bet tā izolācija un pretkorozijas izturība ir labāka, maiguma un gāzes caurlaidība tiek dota priekšroka salīdzinājumā ar PVC lietus zābiem, ko plaši izmanto nozare.