Kas ir antistatiskie drošības apavi, kas ir antistatiski aizsargājoši apavi

- Mar 21, 2019-

Anti-static drošības apavi ir aizsargapavi, kas novērš statiskās elektrības uzkrāšanos cilvēka ķermenī un novērš elektrisko šoku zem 250V.


Antistatisko drošības apavu pielietojuma klāsts

2. To galvenokārt izmanto vietās, kur pastāv statiskās elektrības (piemēram, eļļas, ķīmijas, ogļu, apdrukāšanas, gumijas, medicīnas, attīrīšanas, elektronikas uc) izraisīta statiskā elektrība, piemēram, dedzināšana, sprādziens utt.

3, antistatiskie drošības apavi un vadošie apavi nedrīkst valkāt izolētas vilnas biezas zeķes un izolētas zolītes, aizliedzot statiskas kurpes izmantot kā izolētas kurpes.

4. Vietai, kur tiek izmantoti antistatiskie drošības apavi, jābūt antistatiskai zemei. Vietai, kur tiek izmantoti vadošie apavi, ir jābūt tādam, lai varētu veikt elektrību.

5, anti-static drošības apavi ir jāizmanto ar antistatisko apģērbu, pievērsiet uzmanību produkta tīram, ūdensizturīgam, mitrumam drošam.


Antistatisko drošības apavu nozīme

1. Anti-statiskie anti-statiskie drošības apavi var novērst statiskās elektrības uzkrāšanos cilvēka ķermenī un novērst elektroapgādes traucējumus zem 250V. Protams, ir jāapsver zoles izolācija, lai novērstu elektriskās strāvas trieciena vai elektriskās strāvas trieciena risku. Tās prasībām jāatbilst GB4385-1995 standartam.

2, elektriskā izolācija Anti-static drošības apavi var padarīt cilvēku kājas izolētas no uzlādētiem objektiem, lai novērstu elektriskās strāvas triecienu aizsardzību. Tās prasībām jāatbilst GB12011-2000 standartam.

3, zolīte no statisko drošības statīviem izmanto gumiju, poliuretānu utt. Valsts ir izstrādājusi skaidrus noteikumus par antistatisko aizsargājošo apavu veiktspēju un cietību, locīšanas, abrazīvās testēšanas mašīnas un cietības izmantošanu testētājs. Izvēloties apavus, zoli ar pirkstiem jābūt elastīgiem. Pieskaroties tas jūtas neuzlīmēts, un tas ir labi, lai mīksti saliekt. Vadošo apavu un antistatisko apavu elektriskās īpašības Pēc kurpes noregulēšanas sausā un mitrā atmosfērā, tīras tērauda lodītes tiek piepildītas apavos un novietotas uz metāla zondes ierīces. Noteiktie pretestības pārbaudes instrumenti tiek izmantoti, lai izmērītu pirmās divas. Izturība starp zondi un trešo zondi. Normālos apstākļos vadošiem apaviem ir jābūt izturīgiem, un tie nedrīkst būt lielāki par 100K omi; anti-static kurpes pretestība ir starp 100K un 1000M omiem.

4. Prasības attiecībā uz neslīdošu zoli Šis standarts nosaka antistatiskās darba zoles pretbīdes koeficientu, bet ir noteikts pret slīdēšanas bloka dizains un specifikācijas, piemēram, jūras gultnes biezums, augstums, kas noteikts zemē. neslīdošs bloks un attālums no zoles malas. . Anti-static apavu uzglabāšana 5.1 vietas jāuzglabā sausā un vēdināmā noliktavā, lai novērstu miltrasu. Sadalīts pie zemes, sienas vairāk nekā 0,2M, atstājot visus siltumelementus 1M. Izvairīties no saskares ar eļļu, skābēm, sārmiem vai citiem kodīgiem materiāliem.

5. Aprēķinot no ražošanas datuma, produktus, kas pārsniedz 18 mēnešus, pārbauda saskaņā ar šā standarta 5.2. Punkta noteikumiem, un tos pārdod un izmanto saskaņā ar prasībām.

6. Anti-static apavu izmantošana

A. Nenovietojot, lietojiet antistatiskas kurpes, vadošas kurpes, nodilušas izolētas vilnas zeķes un izolētas zolītes. Vieta, kur tiek izmantoti antistatiskie apavi, ir antistatisks grīdas segums, un vieta, kur izmanto elektrības vadošos apavus, ir vadošs grīdas segums.

B. Valkāšanas procesā parasti jāpārbauda ne vairāk kā 200H izturība vienreiz.