Kas ir skābju un sārmu izturīgi drošības apavi

- Mar 22, 2019-

Skābes un sārmu aizsargapavi ir darba apdrošināšanas apavi ar skābju un sārmu izturību, ko izmanto, lai aizsargātu pēdas un novērstu skābes un sārmu ķīmiskās vielas.


To izmanto ķīmisko vielu (mēslošanas līdzekļu), medikamentu (pesticīdu) un citu nozaru darbībā ar skābi, sārmu un ķimikālijām. Skābju un sārmu bojājumus cilvēka organismam galvenokārt izraisa ādas bojājumi vai kairinošas ādas alerģiskas reakcijas, kas izraisa folikulītu un sistēmiskus saindēšanās simptomus. Atbilstoši dažādām aizsargierīcēm jūs varat izmantot pilnu sejas masku (sejas ekrānu), ķīmiskos stiklus, elpceļu aizsargu, skābi necaurlaidīgus kombinezoni, skābes izturīgus (sārmu) cimdus un skābes izturīgus aizsargapavus.


Skābju un sārmu darba apdrošināšanas apaviem katram produktam jābūt šādām zīmēm: ražotāja nosaukums, apavu izmērs, preču zīme, sertifikāts, ražošanas gads un mēnesis.


Skābju un sārmu darba apdrošināšanas apavu klasifikācija: Saskaņā ar materiālu var iedalīt skābju un sārmu izturīgiem apaviem, skābju un sārmu izturīgiem gumijas zābakiem, skābju un sārmu plastmasas veidotiem zābakiem.

Starp tiem, skābes izturīgi ādas apavi ir izgatavoti no ūdensnecaurlaidīgām ādas un skābes izturīgām zolēm, ko parasti izmanto darbavietās ar zemāku skābes un sārmu koncentrāciju.

Atbilstoši ražošanas procesam to var iedalīt līmes tipa, iesmidzināšanas veida un formēšanas veidos.


Skābju un sārmu izturīgie gumijas zābaki ir vulkanizēti un veidoti darba apdrošināšanas apavi. Saskaņā ar stilu, tos var iedalīt augstos zābakos, puszābaki un vieglos zābakus. Skābiem un sārmu izturīgiem gumijas zābakiem ir laba skābes un sārmu izturība.

Skābes izturīgs plastmasas apvalks ir darbaspēka taupīšanas kurpes, kas tiek veidotas, izmantojot polimēra materiālu, piemēram, polivinilhlorīdu, un ir izturīga pret skābi un sārmu. Skābes un sārmu izturīgas kurpes - saskaņā ar GB12018-89 “skābju un sārmu izturīgas kurpes”, āda ir 3,7 mol / l sērskābes šķīdums (rūpnieciski tīrs), 2,8 mol / l sālsskābes šķīdums (rūpnieciski tīrs), 2,8 mol / l nātrija hidroksīda šķīdumu. (Rūpnieciskā tīra) ķimikāliju piesūcināšana, zole piesūcināta ar 5,3mol / l sērskābes šķīdumu (rūpnieciski tīra), 6,0 mol / l sālsskābes šķīdumu (rūpnieciski tīra), 6,1 mol / l nātrija hidroksīda šķīdumu (rūpnieciski tīra) ķīmisko vielu. Posteņu paraugu fizikālās un mehāniskās īpašības atbilst 1. tabulai.

Turklāt izskatu kvalitātei nav jābūt acīmredzamiem defektiem; gataviem apaviem jābūt izturīgiem pret skābi un sārmu, nodilumizturīgi, elpojoši, ērti un ērti strādāt; gatavām apavām nedrīkst būt ūdens caurlaidība šuvēs 4 stundu laikā pēc mērcēšanas; ārējās zoles nodilums un atdalīšanas spēks atbilst standarta prasībām; zolim jābūt neslīdošam; katra apavu pāru kopējais svars nepārsniedz 1,5 kg.


Skābju un sārmu izturīgiem gumijas zābakiem jābūt saskaņā ar GB12019-89 "skābju un sārmu izturīgiem gumijas zābakiem", 5,3mol / l sērskābes šķīdumu (rūpnieciski tīrs), 6,0 mol / l sālsskābes šķīdumu (rūpnieciski tīrs), 6,1 mol. / L nātrija hidroksīda šķīdums (tīras ķīmiskās vielas fizikālās un mehāniskās īpašības pēc impregnēšanas atbilst 2. tabulai. Turklāt gatavajiem zābakiem ir jābūt izturīgiem pret skābi, sārmu, nodilumu, komfortu un ērtības; no zābakiem ir neslīdošs modelis, gatavie zābaki tiek iegremdēti ūdenī ar 50 mm dziļumu 24 stundas bez mitrināšanas, katra zābaku pāru svars nepārsniedz 2 kg Skābes un sārmu izturīgs plastmasas veidņu zābaki skābi un sārmu izturīgiem plastmasas veidotiem zābakiem - jābūt saskaņā ar GB12020-89 "skābju un sārmu izturīgiem plastmasas veidotiem zābakiem", izmantojot 5,3mol / l sērskābes šķīdumu (rūpnieciski tīrs), 6,0 mol / l sālsskābes šķīdumu (industria l tīrs) 6.1mol / L nātrija hidroksīda šķīduma (rūpnieciskā tīrība) fizikālās un mehāniskās īpašības pēc impregnēšanas atbilst 3. tabulai. Turklāt gatavajiem zābakiem ir jābūt izturīgiem, ērtiem un ērtiem darbam; zolēm ir neslīdošs modelis; katras zābaki pāris svars nepārsniedz 2 kg.


Augstas temperatūras izturīgas skābes bāzes drošības apavi augstas temperatūras izturīgas skābes un sārmu izturīgas drošības apavi skābes un sārmu aizsargapavi ir jāaprīko saskaņā ar nacionālajiem standartiem GB11651-1989 "Darba aizsardzības produktu atlases noteikumi" un Valsts ekonomikas un tirdzniecības komisija 2000. gada 6. martā Īsteno Veselības ministrijas izdotos „Darba aizsardzības aprīkojuma nodrošināšanas standartus (izmēģinājuma)” vai attiecīgos vietējo un rūpniecības nozaru noteikumus. Atbilstoši dažādām skābju un sārmu koncentrācijām darba vidē var izvēlēties dažādu materiālu ķimikālijas, skābes un sārmu aizsargājošos apavus. Ja darba vides ķīmiskā skābe un sārmu koncentrācija ir zema, grunts ir sauss un nav acīmredzamas efūzijas, skābes un sārmu izturīgas kurpes. Ja darba vides ķīmiskajai vielai ir augsta skābes un bāzes koncentrācija, zeme ir mitra vai ir acīmredzama izsvīdums, jūs varat izmantot skābes izturīgus gumijas zābakus vai skābes izturīgus plastmasas veidotus zābakus. Skābju un sārmu izturīgu apavu kvalitāte ir ūdensnecaurlaidīgas ādas izmantošana, kas savienota ar skābi un sārmu izturīgām zolēm. Laba ūdensnecaurlaidīga āda ir gan ūdensdroša, gan elpojoša. Skābes un sārmu izturīgi apavi parasti tiek līmēti, injicēti un


Formēšana un citi procesi, šo procesu priekšrocība ir tā, ka savienojums starp augšējo un zoli ir labāks ūdensnecaurlaidīgs. Ja ādas apavi tiek izmantoti, lai veiktu ādas apavus, skābes bāzes šķidrums viegli izplūst caur caurumu caurumiem, tāpēc līmlentes jāpievieno vīlēm, vai pinholes jāaizklāj ar ūdensnecaurlaidīgu līmi. Pašlaik skābēm izturīgi ādas apavi lielākoties izmanto līmējošu gumijas zoli, kas ir lētāka un ir izturīgāka pret skābi un sārmu. Trūkums ir tas, ka tas ir apgrūtinošs un slikts komforts. Injicējamie ādas apavi ir pieņēmuši jaunus poliuretāna materiālus to ārējai daļai, kam ir uzlabota ūdens izturība, laba nodilumizturība un locīšanas pretestība, viegls svars un maigums un laba komforts. Trūkums ir tas, ka augstas temperatūras izturība ir slikta un cena ir samērā dārga. Skābes izturīgus ādas apavus nevar ilgstoši iegremdēt skābē un sārmā, lai novērstu skābes un sārmu šķīdumu iekļūšanu apavos, lai korozētu kājas un radītu bojājumus. Skābju un sārmu izturīgu gumijas zābaku un skābju un sārmu izturīgu plastmasas zābaku izmantošanu var izmantot atkarībā no ūdens uzkrāšanās pakāpes vidē, izmantojot zābakus, puszābaki un vieglus zābakus. Lietošanas laikā izvairieties no saskares ar augstu temperatūru, asu bojājumu bagāžniekā vai bagāžas nodalījuma apakšpusē, izraisot noplūdi un ietekmējot aizsargfunkciju. Tā kā plastmasa un gumija ir pakļauti novecošanās procesam un ietekmē darba mūžu, pēc katras lietošanas reizes produkts jānomazgā ar ūdeni, lai skalotu skābi un sārmu šķidrumu uz sausnas. Žāvējot izvairieties no tiešiem saules stariem.


Transportēšanas un uzglabāšanas laikā skābes un sārmu aizsargapavi jāaizsargā no tiešiem saules stariem, lietus un mitruma. Nelietojiet kopā ar skābi, sārmu, eļļu un kodīgiem materiāliem. Uzglabāšanai jābūt labi vēdinātai un sausai, un glabāšanas plauktiem jābūt vairāk nekā 200 mm attālumā no zemes un sienām. Vienu gadu pēc ražošanas datuma skābes izturīgiem ādas apaviem ir jānodrošina, lai gumijas dibens nespiež sēru. Skābju un sārmu izturīgiem plastmasas veidotiem zābakiem (polivinilhlorīds) glabāšanas laiks ir 1 gads. Skābju bāzes darba drošības apavi vai skābes un sārmu izturīgas drošības apavu izvēles piesardzība Lietotājiem ir lielāka iespēja novērtēt skābes izturīgu darba apdrošināšanas apavu izskatu, bet iekšējai kvalitātei ir jāpārbauda produkta rūpnīcas pārbaudes sertifikāts. vislabāk pārbaudīt valsts pārvaldes iestādi. Pārbaudes ziņojums, ko izsniegusi akreditēta trešās puses inspekcijas aģentūra, kalpo par pamatu produkta kvalitātes novērtēšanai. Skābie un sārmu izturīgie apavi ir īpaši darba aizsardzības līdzekļi.


Valsts īsteno drošības marķējuma pārvaldības un ražošanas licenču sistēmu speciāliem darba aizsardzības pantiem. Šādu produktu ražošanas uzņēmumiem pirms sertifikāta derīguma termiņa beigām ir jāiegūst attiecīgo valsts dienestu izsniegta drošības zīmes sertifikāts un rūpniecisko produktu ražošanas licence. Turklāt ražotājam ir jābūt marķējumam uz produkta un iepakojuma atbilstoši standartam un produkta specifikācijai un sertifikātam, kā arī drošības zīmei un QS zīmei.