Kādas ir apavu papildfunkcijas?

- Apr 24, 2019-

Darba apdrošināšanas apaviem ir aizsargājošs efekts, tāpēc darba apdrošināšanas apaviem jābūt ar unikālām īpašībām, apskatīsim darba apdrošināšanas apavu īpašības.


1. Vidusdaļas iekšējās atbalsta īpašības


Visu veidu darba vidē, ja darba ņēmējam ir nepieciešams vairāk pārvietoties, darba apdrošināšanas kurpes ir ļoti stabilas. Dažādas darba apavi piedāvā dažādas iekšējās atbalsta īpašības. Daži ražotāji izmanto formētu starpsienu, lai ļautu pēdai pienācīgi uzkāpt uz kurpes, un arī šķiedras gar kurpju var nodrošināt atbalstu. Lai uzlabotu apavu elastību, daži ražotāji tikai pievieno šķiedru plātni pie papēža.


Izturīgs, nodilumizturīgs papēža balsts samazina papēža kustību. Plašāku daļu uz zoles sauc par papēža fiksēto joslu. Tas ir izgatavots no plastmasas un tiek sadalīts pa pēdām uz nedēļu un ir piestiprināts pie papēža balsta. Daudzas kurpes tagad izmanto fiksētu rāmi, kas ir polimēra stiprinājums, ko izmanto, lai atbalstītu stāvokli, kas gareniski sadalīts pa kurpes ārpusi. Citas stabilizējošas iezīmes ir plastmasas atbalsta lente (parasti piestiprināta pie cilpas), viskozes nūjiņa un vidēja atbalsta funkcija.


2, amortizācijas īpašības


Regulāri satricinājumi darbā rada īpašas slodzes, kas parasti ir piecas reizes lielākas par jūsu svaru. Tāpēc laba spilvena veiktspēja ir obligāta. Vidusdaļa palīdzēs izkliedēt šo ietekmi. Labs vidējais stabs ir izgatavots no veidota EVA vai poliuretāna. Dažādi ražotāji ir ieviesuši dažādas tehnoloģijas, lai vēl vairāk palielinātu vidusdaļas amortizācijas veiktspēju. Ja jūs esat zemu flīžu vai spraigas, jums var būt nepieciešams labāks polsterējums nekā cilvēkiem, kas ir pārāk slīpi.


3, nomaināma zolīte


Zolītei ir arī noteikta spilvena veiktspēja un tajā pašā laikā ir bojāts. Zolītes nomaiņai uz pusi no apavu dzīves ir pamata aizvietošanas princips: pēc 150 stundām aerobikas, zolīte zaudēs savu elastību un zolīte jānomaina.


4, elastība


Jūsu apavu elastību nosaka jūsu pēdu sajūta, kad viņi pārvietojas. Polsterētais šķiedru plātnes elastīgums ir labāks nekā integrētais šķiedru plātņu dizains, un zemas virsmas darba apavi uzlabo arī elastību.


5, piestipriniet pēdu


Darba laikā jūsu kājas tiks saspringtas un uzsvērtas. Intensīva vingrinājuma radītais siltums palielina pēdas izmēru uz pusi. Tajā pašā laikā, pērkot apavus, jums nevajadzētu būt pārāk pārpildītam. Starp apavu augšdaļu un pirkstiem ir jābūt plašai, lai nodrošinātu, ka jūsu pirksti var brīvi pārvietoties, un papēžam jābūt pareizi piestiprinātam. Turklāt pēdas garums ir jāmēra bieži, jo vecums palielinās un bojājums var mainīt pēdas lielumu.