Kas ir veselais saprāts, kad vasarā nēsājat antistatiskus apavus?

- May 23, 2019-

1. Ikdienas valkāšanas jautājumi. Normālos apstākļos anti-static kurpes jāizmanto kopā ar antistatiskiem apģērbiem, jāpievērš uzmanība ūdensizturīgam, tīram, mitrumam drošam, regulāram antistatiskam testam lietošanas laikā, ja tas nav standarts, tas nekavējoties jānovērš, vai kā parastas kurpes.


2. Izmantojiet gadījumus. Vasaras antistatiskās kurpes parasti izmanto dažādu mikroelektronikas industriju, piemēram, elektronikas rūpnīcu, pusvadītāju ierīču, integrālo shēmu vai dažu modernu laboratoriju ražošanas darbnīcās. Mērķis ir novērst vai samazināt kaitējumu, ko rada statiskā elektrība, un tas ir jāvalkā.


3. Attiecīgie standarti. Kā anti-static kurpes, vai tas ir modeļa dizains vai kurpes iekšpuses un ārpuses struktūra, tam jāatbilst attiecīgajiem standartiem. Iekļaujot apavu virsmas slāni, tie jāpārklāj ar vadošiem slāņiem, kas ir pakļauti eksperimentam, turklāt apavu uzglabāšana jāievieto sausā un vēdināmā noliktavā, lai novērstu miltrasušanu pie zemes, sienas, pie vismaz 0,2 metri Ārpus vietas.


4. Lietošanas periods. No dienas, kad tiek ražoti antistatiskie apavi, produkti, kas vecāki par 18 mēnešiem, ir jāpārbauda saskaņā ar standartiem. Tikai tad, ja tās atbilst oficiālo noteikumu prasībām, tās var turpināt pārdot. Antistatiskas kurpes valkāšanas procesa laikā nedrīkst valkāt ar izolācijas auduma biezām zeķēm vai izolētām zolēm.