Izmantošanu elektriskās izolācijas kurpes

- Mar 19, 2019-


Elektriskās izolācijas kurpes ir drošības apavi sērija, kas parasti sadalīts zemsprieguma izolācija, 6KV izolācija vai 10KV virs augstsprieguma izolācijas. Kā sava veida drošības aizsarglīdzekļi, kas nēsā elektriķi jaudas sadales darbību, pareiza izmantošana ir svarīgs priekšnoteikums drošības nodrošināšana.

(1) ja pastāv risks gūt elektrošoku, jānēsā elektriskās izolācijas kurpes. Elektriskās izolācijas kurpes vajadzētu valkāt piemērotu darba vidi. Tos var izmantot kā papildu drošības tehnika un darba aizsardzību nodrošina strādājot.

(2), ņemiet vērā, ka elektriskās izolācijas kurpes nevar garantēt 100 % aizsardzību no elektriskā šoka un Papildpārbaude ir nepieciešams novērst šīs briesmas. Šādus testus, kā papildu testus, kas minēti turpmāk, jākļūst par daļu no ikdienas riska novērtēšanas procedūras.

(3) laikā darbmūžu, elektriskās izolācijas kurpes pildot jāatbilst prasībām jebkurā laikā.

(4) lietošanas laikā izolētas kurpes var sabojāt ar Nick, griešana, nodiluma vai ķīmisko piesārņojumu. Jāizdara regulāras pārbaudes. Bojātā apavi vairs nevarēs izmantot kā izolētas kurpes.

(5) aizliegts valkāt vietās, kas piesārņo vienīgo materiāli, piemēram, ķīmiskās vielas u.c., kas ietekmē elektrisko sniegumu kurpes, ievadot šādu bīstamo teritoriju.

(6) Ja mugurā, ir ierosināts, ka lietotājam jānosaka piemērotos līdzekļus, pārbaudot un testējot elektriskās izolācijas sniegumu kurpes.

(7 darba vide būtu jāsaglabā augšējo veļas kad valkā šo produktu.

(8) spriegumu pretestība un noplūdes pašreizējo vērtību elektriskā izolācijas kurpes, kas ir profilaktisks testē sanāk standarta prasībām, un katra profilaktiskas pārbaudes rezultātu derīguma termiņš nepārsniedz 6 mēnešus.

(9) ir stingri aizliegts sazināties ar asu instrumentu, augsta temperatūra, skābju, sārmu vai citām kodīgām vielām. Uzglabāšanas laikā to uzglabā sausās un vēdināmās noliktavas novērst miltrasa un uzkrāt vairāk nekā 0,2 m attālumā no sienām un grīdu.

(10 uzglabāšanas periods ir 24 mēneši, produkti vairāk nekā 24 mēnešus pārbauda elektrisko profilaktisko darbību pa vienam un tad tās var izmantot kā izolācijas kurpes, pabraucot garām pārbaudes.

Kad cilvēki ir elektriķis izolācijas kurpju izmantošanu, jāsaprot drošās robežās šīs kurpes, detalizēti un vietu, lietojot tabu pāris aspektos, šāda spēja paveikt sevi, lai nodrošinātu labāku drošību.