Antistatisko apavu izmantošana sterilā darbnīcā

- Dec 07, 2018-

Aseptiskais darbnīca ir piesārņojuma kontroles avots. Ražotnei ir gaisa filtrēšanas, optimizācijas, celtniecības materiālu un montāžas apstākļi. Šādā darbnīcā ir jākontrolē gaisa daļiņu koncentrācija, tāpēc darba ņēmējiem ir jāvalkā tā. Drošības apavi ar antistatiskām funkcijām un antistatisko apģērbu nodrošina normālu ļoti jutīgu detaļu ražošanu.


Aseptiskā darbnīcas gaisa blīvumam ir nepieciešama regulāra uzraudzība, lai nodrošinātu tīru vidi un aseptiskā darbnīcas vidi bez putekļiem. Ja personālam nav vajadzīgi antistatiskie drošības apavi, sekas ir nopietnas, un ražotie produkti var tikt bojāti dažādā mērā. Nopietni tas arī izraisīs eksploziju. Anti-static drošības apavi ir antistatiski un vadoši zoli, drošības apavi, kas valkā uzliesmojošā un sprādzienbīstamā darba vidē, un darbnīcā, kur nepieciešama tīra, putekļiem brīva un sterila, lai samazinātu un novērstu statiskos apdraudējumus.


Antistatiskie drošības apavi ir īpaši efektīvs veids, kā efektīvi kontrolēt putekļu daļiņu piesārņojumu aseptiskā darbnīcā. Statiskās elektrības adsorbcijas dēļ ir viegli izraisīt to, ka ražojumi tiek pakļauti dažādiem bojājumu līmeņiem. Tāpēc darba telpā valkājiet tīrus antistatiskus drošības apavus, lai panāktu antistatisku funkciju, lai samazinātu putekļu adsorbciju, bet arī ievērojami samazina vai samazina ķermeņa kustību uz tīro darba zonas laukumu.


Turklāt aseptisko darbnīcu ražošanai un ražošanai papildus darbiniekiem, kas valkā antistatiskus drošības apavus, antistatisko apģērbu, šiem nepieciešamajiem darba apdrošināšanas produktiem, arī regulāri jāmaina veikala gaisa filtrs, jāsamazina gaisa plūsmas ātrums līdz samaziniet iekštelpu piesārņojuma putekļus. Granulas ir tīras un vienīgais veids, kā palīdzēt samazināt piesārņojumu un uzlabot darba efektivitāti.