Tipiem, kaučuka un gumijas zābaki fabrikas

- Nov 10, 2018-

Gumijas parasti izmanto medību zābakos, zvejas zābaki, lietus zābaki un dažāda veida darba zābaki ražošanā.


Galvenais gumija ir: dabiskā kaučuka, sintētiskā kaučuka un gumijas vispārējā.


1. dabiskā kaučuka: dabiskā kaučuka galvenokārt iegūst no kaučuka koka lapu trīs kaučuka. Kad āda kaučuka koka sagriež, pienaini balts sulas ieplūdīs, sauc lateksu. Gumijas ir aglomerēti, nomazgā, formas un žāvēti dabiskā kaučuka iegūšanai.


2. mākslīgā kaučuka: tas, ko mākslīgi sintēzes metodes. Dažāda veida gumijas varat sintezēta, izmantojot dažādas izejvielas (monomēri).


3. vispārēja gumijas: attiecas uz dažu vai visu dabiskā kaučuka vietā lieto gumijas, piemēram, Stirēna butadiēna gumija, Butadiēna gumija, gumijas Izoprēns utt., galvenokārt izmanto riepas un vispār ražošanai rūpnieciskā kaučuka izstrādājumi. Vispārējās gumijas ir augsts pieprasījums un sintētiskās gumijas galvenā veida.


(1) stirola-Butadiēna gumija: stirola-Butadiēna gumija ir un butadiēna stirēna kopolimērs. Tas ir populārākais vispārējas nozīmes sintētiskais kaučuks, tai skaitā lateksa polistirols-Butadiēna gumija, risinājumu polimērais stirola-Butadiēna gumija un termoplastiskais kaučuks (sbs).


(2) Butadiēna gumija: tas iegūst šķīdumu polimerizācijas un butadiēna. Butadiēna gumija ir lielisks aukstā pretestību, nodiluma izturība un elastība un labu novecošanās pretestību. Butadiēna gumija lietotās riepas ražot, un neliela daļa tiek lietoti, lai veiktu aukstā izturīgiem produktiem, mīkstinot materiāliem, un lentes un gumijas apavi. Butadiēna gumija trūkums ir tas, ka asaru pretestība ir slikta un mitrās buksēt pretestība nav laba.


(3) Izoprēns gumijas: Izoprēns gumijas ir saīsinājums poliizoprēna gumijas un ražo polimerizācija šķīdumā. Tāpat kā dabiskā kaučuka Izoprēns gumijas ir labs elastība un nodiluma izturība, lielisku siltuma pretestību un labu ķīmisko stabilitāti. Izoprēns gumijas (neapstrādātas) izturība ir ievērojami zemākas nekā dabiskā kaučuka, bet kvalitāte vienveidību un pārstrādes īpašības ir labākas nekā tās, ko dabiskā kaučuka. Izoprēns gumijas var izmantot, lai padarītu izturīga riepas un bezceļu riepas, tā vietā, lai dabiskā kaučuka. To var arī izmantot, lai ražotu dažādu gumijas produktu.


(4) Isopropane gumijas: izopropil gumijas kā galvenās izejvielas ir sintezēts no etilēna un propilēna, un ir izcilu izturību pret novecošanās, elektriskās izolācijas un ozona pretestību. Izopropil gumijas var piepildīta ar lielu daudzumu naftas un piepildīts ar carbon black, un produkta cena ir zema. Izopropil gumijas ir laba ķīmiskā stabilitāte, nodiluma izturība, elastība, eļļas izturība un stirola-Butadiēna gumija. Plaši izmanto ISO gumijas riepu sānu malas, gumijas sloksnes un iekšējo cauruli, kā arī automobiļu daļas. To var izmantot arī kā vadu un kabeļu apvalku un augstsprieguma, ultra-sprieguma izolācijas materiālus. To var ražot arī gaišas krāsas produkti, piemēram, gumijas apavi un sanitārajiem izstrādājumiem.


(5) neoprēna: Tas ir izgatavots no homopolimērs vai nelielu daudzumu citiem monomēriem, izmantojot Hloroprēns kā galvenā izejmateriāla. Piemēram, augstu stiepes spēks, siltuma pretestību gaismas izturību, novecošanās pretestību, eļļas izturība ir labāka nekā dabiskā kaučuka, Stirēna butadiēna gumija, Butadiēna gumija. Tā ir spēcīga uguns izturība un lieliska izturība pret liesmu retardancy. Tas ir liels ķīmisko stabilitāti un labas ūdens pretestību. Neoprēna trūkums ir tas, ka tā ir elektriskās izolācijas īpašības un slikta auksti pretestību, un neapstrādātu gumijas ir nestabila uzglabāšanas laikā. Neoprēna tiek izmantots dažādām lietojumprogrammām, piemēram, ražojot transportiera un piedziņas siksnu, iebāzis vadiem un kabeļiem, materiāli un eļļas izturīgas šļūtenes, starplikas un ķīmiski izturīgas iekārtas krītpapīra ražošanai.