Vispārējās drošības darba apavu veidi un piesardzības pasākumi lietošanai

- Oct 22, 2018-


Ir daudzi darba aizsardzības apavu veidi, piemēram, pirkstu aizsardzība, caurduršana, izolācija, izturība pret koroziju, neslīdoši un tamlīdzīgi. To var raksturot kā dažādas lietas, gandrīz visur.

Toe smash-proof kurpes

Apavi, kas aizsargā pirkstu, aizsargā pret aplaupīšanu, ir apavi, kas nodrošina pietiekamu aizsardzību profesijām, kas var izraisīt traumas. Anti-smashing apavi tiek izmantoti dažādās nozarēs, piemēram, būvniecībā, apstrādē un ražošanā. Kvalitatīvi kvalificētiem pretsalipojošiem apaviem ir augstas prasības attiecībā uz izejvielām, palīgmateriāliem, ķīmiskajiem materiāliem un mehāniskajām iekārtām ražošanas procesā. Priekšējā baotou triecienizturība un spiediena izturība ir laba. Iekšējais oderējums parasti pieņem vieglo svaru, tā stiprība, triecienizturība utt. Ir jāpārbauda katrā gadījumā atsevišķi, ievērojot noteiktos standartus.

Izolētas kurpes

Izolēto apavu funkcija ir novērst elektriskās strāvas triecienu, ko izraisa elektriskā strāva, kas iet caur cilvēka ķermeni un zemi, kad elektriskais operators ir šokēts. Izolētas kurpes ir būtiskas augstsprieguma elektriskajam darbam. Elektriski izolēti kurpes ir aizsargapavi, kas var izolēt cilvēku kājas no dzīviem objektiem un novērst elektriskās strāvas triecienu. Atkarībā no spiediena diapazona ir vairāki izolēto apavu veidi, piemēram, 20kV, 6kV un 5kV, kas jāizvēlas atkarībā no darba diapazona. Izolētas apavus bieži jāpārbauda un jāuztur. Ja izolētās kurpes ir slapjas, tās jāaptur. Pēc mitruma ievietojiet tos vēsā, vēdināmā vietā un gaidiet dabisko gaisa žāvēšanu. Ja zoles ir bojātas svešķermeņos, tās nedrīkst izmantot kā izolētas kurpes.

Anti-static kurpes

Cilvēka ķermenis ir viens no visbiežāk sastopamajiem elektrošoka avotiem. Anti-static kurpes un vadošās kurpes var novērst statiskās elektrības uzkrāšanos cilvēka ķermenī, bet vide un veids, kā izmantot abas kurpes ir atšķirīgas. Anti-static kurpes bieži izmanto kopā ar antistatisku apģērbu, lai novērstu nejaušu elektrisko šoku no strāvas zem 250V. Lietošanas vietai vajadzētu būt antistatiskai zemei. Šāda veida darba apavi ir aprīkoti ar antistatisku zoli, un visa apavu metāla nav, lai samazinātu berzes un uguns iespējas.

Stab izturīgas kurpes

Stabu izturīgas kurpes galvenokārt tiek izmantotas, lai efektīvi aizsargātu kāju zoles, novēršot, ka zoles tiek nostiprinātas ar dažādiem asiem un cietiem priekšmetiem, un ir piemērotas kalnrūpniecības, mašīnbūves, celtniecības, metalurģijas, ražas novākšanas, transportēšanas un citās nozarēs. Tērauda loksne atrodas virs pāri, lai novērstu asumu un asus priekšmetus no pīrsingu zoles, lai radītu bojājumus strādnieka pēdas apakšā. Ķīniešu pretpēršošanas apavu standarts prasa, lai ķermeņa aizsardzībai pret pīrsingu spēks būtu ≥1100N, un atvere ar maksimālo diametru 3mm, kas paredzēta pīpju pietuvināšanai uz zoles, nedrīkst pārsniegt trīs, un to nedrīkst atrodas pie kājām.


Drošības apavu lietošana tiek izvēlēta atbilstoši darba faktiskajai darba videi. Tajā pašā laikā ir nepieciešams vispusīgi analizēt un izvēlēties piemērotus drošības produktus atkarībā no bīstamības koeficienta un darba vides pakāpes. Kad esat pabeidzis šīs pārbaudes, jums vajadzētu pievērst uzmanību arī drošības apavu izvēlei: aizsargapaviem jābūt produktu sertificēšanai un produktu specifikācijām. Izlasiet norādījumus saskaņā ar nosacījumiem, kas izmantoti pirms lietošanas, un metodei jābūt pareizai. Īpašas aizsargtērpes jāpārbauda un jāuztur pēc lietošanas un jāuzglabā nekaitīgā un sausā vietā.

(1) Papildus atbilstoša veida aizsargapaviem ir svarīgi ievietot pēdas un padarīt to ērti valkāt. Ir svarīgi rūpīgi izvēlēties atbilstošo apavu izmēru.

(2) Aizsargapavi jāveido neslīdoši, ne tikai lai aizsargātu cilvēku kājas no traumām, bet arī novērstu negadījumus, ko izraisījis operators.

(3) Visiem aizsardzības apavu veidiem ar dažādu izturību jāatbilst tehniskajiem rādītājiem par to attiecīgajiem aizsardzības spēkiem, piemēram, pirkstiem nav sasitumi, kāju zoles nav nostiprinātas un nepieciešama izolācija. Bet drošības apavi nav visvarenā.

(4) Pirms aizsargapvalku lietošanas uzmanīgi jāpārbauda vai jāpārbauda. Elektriskās un skābes bāzes darbībās bojātas un krekinga aizsargtērpi ir bīstami.

(5) Aizsardzības kurpes pēc lietošanas ir pareizi jāglabā. Gumijas drošības apavi jāmazgā ar ūdeni vai dezinfekcijas līdzekli, un tie jāizžāvē, lai pagarinātu lietošanas laiku.

https://www.safttofootwear.com