Apavu montāžas procesa veids

- Nov 08, 2018-

Apavu montāžas procesa veids


Apavu montāžas process attiecas uz apavu daļu, piemēram, augšdaļas un pāri, montāžas metodi un metodi, lai kļūtu par apavu produktu, galvenokārt ietverot līmlentu apavu procesu, šūšanas apavu procesu, veidņu apavu procesu, injekcijas apavu procesu, vulkanizēta kurpju process un tamlīdzīgi. Veidi.


1, līmējošā apavu apstrāde, kas pazīstama arī kā aukstās sajaukšanas process, ir process, kurā tiek izmantots adhezīvs, kas savieno augšējo daļu, starpzoli un apakšdelmu kopā. Pateicoties dažādu augšējās un vienvirziena savienojošās virsmas materiāliem, izmantojamās līmes veids un veids ir atšķirīgi, piemēram, neoprēna līme, poliuretāna līme, SBS līmjavas un tamlīdzīgi. Līmēšanas procesa vienkāršais process, īss ražošanas cikls, augsta ražošanas efektivitāte, zemas ražošanas izmaksas, straujas krāsu un šķirņu maiņas, viegli paplašinātas un pavairot, tas ir visplašāk izmantotais apavu ražošanas montāžas process, kas veido 80% no apavu kopējā skaita. %augšējais. Šo procesu visplašāk izmanto ādas apavos un sporta kurpes.


2, šūšanas kurpes process, kas pazīstams arī kā apšuvuma apavu izgatavošanas process, ir process, kas saistīts ar augšējo un apakšējo un citu savienojošo daļu šūšanu, izmantojot šūšanas diegu. Izmantotais šujamais pavediens ir ramija vītne, kurai piemīt stipra izturība, mazs pagarinājums, ātra mitruma absorbcija un augsta nodilumizturība. Šūšanas kurpes tehnoloģija visplašāk tiek izmantota ādas apavos, galvenokārt ieskaitot šūšanas apavus, aproču apšuvumus un apavu apšuvumus. Lai gan procesa vēsture ir gara, operācija ir sarežģīta un ražošanas efektivitāte ir zema, produkta struktūru, stilu un izturību neaizvieto citi procesi. Papildus mašīnu šūšanas procesa attīstībai un uzlabošanai tas vairāk atbilst mūsdienu ražošanas un patēriņa vajadzībām, tādējādi ieņemot svarīgu vietu apavu izstrādājumos, un tai ir palīgdarbība līmlentu apavu procesā un tādējādi lipīga šuves process.


3. Formas apavu izgatavošanas process ir process zoles un augšējās daļas savienošanai, izmantojot gumijas zolīti, lai iegūtu gumijas plūsmu un spiediena spiedienu, kas rodas pelējuma vulkanizācijas procesā. Zole daļa un augšējā daļa ir piesaistīti zem gumijas augstās temperatūras un augsta spiediena, tāpēc formas apavu procesam ir raksturīgas pazīmes, ka apakšdaļa ir cieši saistīta, un to nav viegli atvērt, izturīgi pret nodilumu un izturīgi pret liešanu. Pateicoties ilgajam pelējuma ražošanas ciklam un krāsu šķirņu lēnai maiņai, veidoti kurpes ir piemēroti lielu produktu partiju ražošanai. Darba aizsardzības kurpes, pārgājienu kurpes, militārās policijas kurpes un citi produkti galvenokārt tiek ražoti, izmantojot liešanas procesu. Formēšanas process ir pelējuma vulkanizācijas process, kas iegūts no pelējuma vulkanizācijas procesa, un to galvenokārt izmanto ādas apavos.


4, injekcijas apavu process, kas pazīstams arī kā Lian injekcijas formēšanas process, ir process, kurā ievada izkausētu plastmasu ārējā veidnē un savieno ar augšējo. Zole daļas materiāls galvenokārt ir polivinilhlorīds, termoplastiskais poliuretāns, termoplastiska gumija un tamlīdzīgi izstrādājumi. Process ir pabeigt līmēšanas komplektu automātiskās barošanas, automātiskās plastifikācijas, automātiskās mērīšanas, automātiskās injekcijas, automātiskās pelējuma aizvēršanas, pelējuma atvēršanas un automātiskās formēšanas apstākļos, tādēļ tai ir augstas ražošanas efektivitātes un automātiskās ražošanas priekšrocības. To izmanto ādas apavu, auduma apavu, sporta apavu un plastmasas apavu ražošanā.


5. Vulkanizēta apavu metode ir process vulkanizēšanai un veidošanai ar siltuma spiedienu un vulkanizētu pelējumu vulkanizācijas tvertnē pēc zolītes, lentes un ārējā vāka piestiprināšanas augšējai daļai. Procesa apakšā daļa ir sadalīta moldless (kalandrēšanas) formēšanas un molding. Tā kā process ir salīdzinoši aptuvens un ir grūti kontrolēt kvalitāti, parasti var ražot tikai zemas kvalitātes produktus. Pēdējos gados, pateicoties ārvalstu progresīvu ražošanas tehnoloģiju ieviešanai, produktu kategorija ir ievērojami uzlabojusies. Tā kā vulkanizētās apavus ir ērti un ekonomiski valkāt, un tiem ir augsta efektivitāte un zemas ražošanas izmaksas, šis process joprojām tiek izmantots, ražojot gumijas apavus, gumijas apavus un ādas apavus, un ražošanas apjoms ir liels.