Lai izvēlētos pareizos drošības apavus, jāapsver darba vide.

- Jan 09, 2019-

Vai jūs joprojām uztraucaties par to, kādu iezīmi Jūs izvēlaties? Piemēram, šo apavu stils ir tavs, bet šo apavu funkcija ir piemērota jūsu darbavietai. Ja jums ir šāda izvēle, izlasiet rakstu.


Izvēloties Jums piemērotu drošības apavu pāri, mēs ne tikai apsveram, vai šis stils ir moderns, bet arī tas, kas ir darba vide. Dažādās darba vidēs pēdu ievainojumi būs atšķirīgi, piemēram, tie, kas būs cieti, slīdoši vai krītoši priekšmeti; ar asu priekšmetu vai kurpes ķermeni; sagrieziet ar asiem priekšmetiem, vai arī saplēsiet ādu, bīdiet uz zemes, kritiet; saskare ar ķimikālijām, izkausēta metāla, augstas temperatūras un zemas temperatūras veiktspēju; vidē, kur nepieciešama antistatiska, nepareiza statiskās elektrības izlāde. Tāpēc, ņemot vērā šīs atšķirīgās sarežģītās vides, mums ir jāatrodas atbilstoši drošības apavu funkcijai, jāizvēlas drošības apavu pāris, kas piemēroti valkāšanai šajā vidē.


Atbilstoši dažādām vidēm izvēlēties pareizos drošības apavus, pievērsiet uzmanību tam, vai būvniecības vide ir mitra un slidena, vai tā ir nevienmērīga, vai zeme ir pakļauta nagiem, koka vai citiem asiem priekšmetiem; saskares materiāli ir kodīgas ķimikālijas, karsts šķidrums, vēl smags un grūti turams preces vai veltņi; lietojot vai pieskaroties mehāniskajai iekārtai, tas ir jaudas ierīce, iekrāvējs vai asu instrumentu; ražošanas procesā tiek iznīcinātas ķīmiskās vielas, apstrādātas augstas temperatūras šķidrumi, metināšanas darbi. Rūpīgi analizējot priekšmetus, kas visā darbības laikā var tieši vai netieši apdraudēt darbinieka pēdas drošību, mēs varam izvēlēties anti-smash drošības apavus, skābes un sārmu drošības apavus, augstas temperatūras drošības apavus, caurspīdīgus drošības apavus un neslīdošs. Drošības apavi vai antistatiskas drošības apavi uc, vai šo funkciju kombinācija.


Ja jūs zināt, ka jums ir nepieciešama noteikta veida drošības apavi, un ražotāja izgatavoto drošības apavu stils neatbilst jūsu estētiskajām prasībām, tagad jums par to nav jāuztraucas. Hebi Feihe Co., Ltd. ir paredzēta patērētājiem. Šāda veida pieprasījums apzināti ievieš pielāgojamus daudzfunkcionālus drošības apavus, kas ne tikai rada dažas funkcijas, kuras dažiem gataviem drošības apaviem nav, bet arī ļauj izvēlēties iecienītāko drošības apavu stilu, pat ja tas ir drošības apavi. Mums ir jāizvēlas arī tas, kas jums ir piemērots, ērts un ērts, stilīgs un daudzpusīgs!