Drošības apavu kalpošanas laiks

- Oct 28, 2018-

Drošības kurpes ir kopējais nosaukums drošības apaviem un aizsargtērpi, ko sauc arī par darba apavi. Drošības apavi var samazināt bīstamību darba ņēmēju uzbūvē un nodrošināt lietotāja kāju drošību. Mūsdienās arvien vairāk cilvēku pievērš uzmanību personiskajai aprūpei, un pašpietiekamības izpratne ir nepieredzēti uzlabojusies. Darbinieki būvniecības laikā ir aprīkojuši visa veida drošības aizsarglīdzekļus, piemēram, kombinezonus un darba apavus. Nedomājiet, ka ar šiem drošības līdzekļiem jūs varat palikt prom no briesmām. Faktiski vissvarīgākais ir tas, ka pašiem konstruktoriem ir jābūt spēcīgam pašaizsardzības sajūtam. Pirms būvniecības rūpīgi pārbaudiet darba apģērbu un darba apavu drošību un regulāri nomainiet tās.

Kombinezonas nomaiņa ir ļoti vienkārša. Kamēr tiek konstatēts, ka darba apģērbs ir saplaisājis vai pārklājis, nekavējoties jāmaina kombinezons. Drošības apavu nomaiņai nav stingras un ātras normas. Galvenokārt tiek apsvērta apavu drošība, komforts un kvalitāte. Ja apavu kvalitāte nav problēma, un jūs esat apmierināts, jūs varat turpināt tos valkāt. Tomēr, ja ir problēmas ar kurpēm, jums ir jāmaina viens pāra uzreiz, lai izvairītos no briesmām.

Darba ņēmēji var nopirkt atbilstošus drošības apavus atbilstoši savām vajadzībām. Ja materiāls ir āda, cena var būt lētāka un izskatās skaistāka, taču tā kvalitāte nav ļoti laba. Tas tiks sadalīts mazāk nekā trīs mēnešus. Pievērsiet uzmanību savlaicīgai nomaiņai. Drošības kurpes ar augstākām cenām parasti ir valsts pārbaudes sertifikāti, un daži apdrošināšanas uzņēmumi ir apdrošināti, droši un uzticami, un kalpošanas laiks būs garāks. Faktiskajā ekspluatācijā drošības apavu kalpošanas laiks galvenokārt ir atkarīgs no drošības apavu izmantojamās darba vides. Lietotāja lietošanas stāvoklis, vide ir laba, lietošanas intensitāte ir zema, un to var nēsāt vienu vai trīs gadus, bet, ja tā ir slikta vide, piemēram, ķīmiskā rūpnīca, galvanizācijas darbnīcas utt. Ļoti korozīvi trīs mēnešus, lai nomainītu jaunu drošības apavu pāri.

Katram strādniekam ir ieteicams būvēt divas kombinezonas un divus drošības apavu komplektus, lai sagatavotos šim gadījumam.