Nepieciešamība lietot antistatiskus drošības apavus

- Apr 17, 2019-

Ilgstoši pieaugot elektrostatiskajam ietaupījumam, bieži ir iespējams iegūt poras, sausu ādu, eritēmu, niezošu ādu un citus simptomus. Sejas slimību, piemēram, eritēmas un pigmentācijas, sastopamība biroja darbinieku vidū ir daudz augstāka nekā tiem, kas neizmanto datorus. Tas ir tāpēc, ka datora ekrānos radītā statiskā elektrība piesaista lielu daudzumu suspendēto putekļu un izraisa sejas kairinājumu. Tas īpaši attiecas uz cilvēkiem, kas ir jutīgi pret ādu.


Klīniski, kad daži cilvēki ir kritiskā stāvoklī, viņi var izmantot elektrisko šoku, lai glābtu pacienta dzīvi, jo elektriskais šoks sirdij var defibrēt. Ir redzams, ka zināms pašreizējais daudzums var glābt cilvēkus, bet normāli cilvēki neprasa strāvu. Ja cilvēka ķermeņa pārvadātā statiskā elektrība ir tūkstošos voltu vai pat 10000 voltu, tas nopietni traucēs un pat mainīs potenciālo atšķirību, kas raksturīga cilvēka ķermenim, īpaši ietekmējot normālu sirdsdarbību, kas var izraisīt patoloģisku sirdsdarbības ātrums un priekšlaicīgs sitiens. Ziemā trešdaļa sirds un asinsvadu slimību ir saistītas ar statisko elektrību. Astoņdesmit deviņi no deviņiem cilvēkiem ar sirds slimībām un neirastēniju, kas nevar atrast cēloņus, ir saistīti ar statiskās elektrības ilgstošu iejaukšanos.


Medicīnas eksperti paskaidro, ka žāvēšanas rezultātā radītā statiskā elektrība ietekmē smadzenes. Tas var izraisīt patoloģisku nervu šūnu membrānas vadīšanu, kas ietekmē centrālo nervu sistēmu, izraisot nogurumu, aizkaitināmību, bezmiegu un galvassāpes.


Antistatisko drošības apavu valkāšana ir novērst statiskās elektrības uzkrāšanos cilvēka ķermenī un novērst 250 V elektriskās strāvas triecienu. Ja statiskā elektrība ir pārāk augsta, cilvēka ķermenis absorbē smalkas putekļu daļiņas un statisko berzi un uguni pēc berzes, kas radīs ražošanas kaitējumu un cilvēka traumas ražošanas laikā. Dažās elektroniskās ražošanas nozarēs ražošanas darbnīcu prasības ir bez putekļiem. Ja jūs nēsājat antistatiskas drošības apavus, cilvēka ķermeņa statiskā elektrība absorbēs smalkās daļiņas, kad tā darbosies, un tā kļūs par putekļiem. Īssavienojums, tāpēc būs problēmas ar produktu kvalitāti. Ķīmijas rūpniecībā daži uzliesmojoši un sprādzienbīstami ķīmiskie produkti valkā antistatiskus drošības apavus. Tas ir nepieciešams, lai novērstu ugunsgrēku, ko izraisa statiskā berze, un radīt ražošanas apdraudējumus un kaitēt cilvēka veselībai.