Nepieciešamība regulāri mainīt drošības apavus

- Mar 07, 2019-


Bojāti bojāti drošības apavi rada draudus drošībai


Pašlaik daudzi uzņēmumi ir nodrošinājuši darbiniekus ar drošības apaviem saskaņā ar noteikumiem. Tomēr ir saprotams, ka, lai gan daži uzņēmumi nodrošina darba ņēmēju aizsargapģērbu, viņi pēc viena pirkuma nekontrolēs un netiks aizstāti ilgu laiku. Faktiski, attīstoties tehnoloģijām un uzlabojot darba metodes, dažus drošības apavus nevar izmantot ilgu laiku jaunajā vidē. Drošības apavi ir bojāti līdz vietai, kur tos diez vai var izmantot, un tie netiek laupīti laikā. Darbinieki darba laikā nekādā gadījumā neizmanto drošības apavus, kas rada lielu slēptu apdraudējumu drošībai.


Drošības apavi atšķiras no citiem apaviem un instrumentiem. Tie nav neobligāti vai var tikt apstrādāti nejauši. Drošības apavi, kas ir bojāti un nodoti metāllūžņos, var ne tikai tos aizsargāt, bet arī padarīt darbiniekus, kas nesaprot situāciju, psiholoģiskiem padomiem un domā, ka viņi ir paveikuši darba aizsardzību, un ir slēptas briesmas. Tādēļ, lai izvairītos no nelaimes gadījumiem, ko izraisījušas slēptās briesmas, lai nodrošinātu uzņēmumu drošu ražošanu, darba devējam nekavējoties jāaizstāj bojātie speciālie darba aizsardzības līdzekļi, drošības apavi, aizsargķiveres un drošības apģērbs saskaņā ar valsts prasībām un produkta lietošanas periodu. .


Iemesli, kādēļ uzņēmumi izmanto bojātus drošības apavus


Iemesls, kāpēc uzņēmuma darbinieki joprojām izmanto bojātās bojātās drošības apavus, papildus neredzīgajiem ekonomiskajiem ieguvumiem un ka šie izdevumi nesniedz acīmredzamus ekonomiskus labumus, ir arī citi iemesli.

Pirmais ir pirkuma iemesls. Iegādājoties, uzņēmums nosūtīs īpašu iepirkuma personālu. Daudzi pircēji nav profesionāli, un viņi pirms pirkuma nav papildinājuši vai konsultējušies ar attiecīgajām zināšanām un galu galā iegādājušies nepiemērotus produktus. Piemēram, ja jūs vēlaties iegādāties skābes un sārmu izturīgus drošības apavus ķīmiskajiem uzņēmumiem, jūs atpērsiet pretbites un caurduršanas drošības apavus būvuzņēmumiem. Iegādājoties, jums nav jāpievērš uzmanība ražošanas datumam un derīguma termiņam. Karte ir lēta, un rezultāti tiek nopirkti drīz. Iepirkuma personāls izvēlas produktus. Tā nav balstīta uz kvalitātes kvalitāti, bet gan uz piegādātāju izvēli, kuriem ir labas attiecības ar sevi, atpērk nekvalificētus produktus. Šādi iegādātajiem produktiem ir savas problēmas. Tās drīzumā tiks nodotas metāllūžņos atbilstoši prasībām. Pat ja tās nevarēs izmantot, tās tiks nodotas metāllūžņos. Lai neradītu atkritumus un radītu zaudējumus, uzņēmumam ir jāaplūko galvas āda, lai darbinieki to varētu izmantot.


Kā izvairīties no bojātu beidzies drošības apavu lietošana darbiniekiem


Lai izvairītos no negadījumiem, kas saistīti ar bojātu, beidzies bojātu drošības apavu izmantošanu, uzņēmumiem vispirms ir jāatzīst drošības apavu nozīme drošā ražošanā. Ļaujiet darbiniekiem izmantot drošības apavus ne tikai, lai tiktu galā ar pārbaudēm. Inženierzinātnēs ir svarīgs notikums, kas saistīts ar darbinieku personisko drošību un uzņēmumu ilgtermiņa attīstību. Tāpēc, sākot no iepirkuma līdz pārvaldībai, visi uzņēmuma aspekti nav rūpīgi, un nav nepieciešams ietaupīt maz naudas. Es nevēlos pirkt vai nomainīt darba ņēmēju kvalitātes drošības apavus. Protams, tas nenozīmē, ka tik ilgi, kamēr tirgū parādīsies jauni drošības apavu uzņēmumi, viņiem tie ir jāpērk, lai tos aizstātu ar saviem darbiniekiem. Ir nepieciešams pieņemt saprātīgus spriedumus, pamatojoties uz darbinieku drošību. Drošības apavu iegāde ir ļoti svarīgs uzdevums. To nevar uzskatīt par vienkāršu uzdevumu. Nosūtītajam personālam jābūt bagātīgām zināšanām par darba aizsardzību, var noteikt produktu kvalitāti un kvalificētiem ražotājiem jāatbilst valsts prasībām. produktu. Pēc tam, kad produkts ir atpirkts, to nevar izdarīt uzreiz. Tas ir jāpārbauda savlaicīgi, un tas jāmaina laikā, kad rodas kvalitātes problēmas. Protams, lai nodrošinātu, ka uzņēmumi var iegādāties kvalificētus darbaspēka apdrošināšanas produktus, attiecīgajiem valsts dienestiem ir jādara labs darbs, lai uzraudzītu un pārvaldītu darba aizsardzības produktus tirgū. Īpaša uzmanība jāpievērš tirgus ekonomikas attīstībai un jaunu procesu veidošanai, paātrinot normatīvo aktu izstrādi un uzlabošanu, kā arī izveidojot labas tirgus vidi uzņēmumiem.