Darba ņēmēju, kuriem ir drošības apavi, nozīme un zināšanas par drošības apavu iegādi

- Mar 17, 2019-

Saskaņā ar atbilstošu statistiku pēdu traumas ir otrais lielākais nāves cēlonis darba vietās, kas ir aptuveni 13%. Katru gadu krītošu, krītošu priekšmetu, izciļņu, lāču, degšanas, korozīvu priekšmetu izšļakstīšanās, asu priekšmetu saduršanas un elektriskās strāvas trieciena un statiskās elektrības nelaimes gadījumu dēļ kāju traumas ir kļuvušas par arodveselību. Otrais slepkava.


Tādēļ darba drošības apavu valkāšana ir īpaši svarīga. Turklāt darba ņēmējiem piemērotu drošības apavu pāru izvēle ne tikai aizsargā viņu drošību, bet arī ievērojami samazina ar darbu saistīto negadījumu biežumu. Saistītās medicīniskās izmaksas un ietaupītās izmaksas ir ievērojamas.


Drošības apavi ir vispārējs drošības apavu un aizsargapavu apzīmējums. Tos parasti izmanto dažādās darba vietās, lai aizsargātu kājas un kājas no paredzamiem ievainojumiem. Drošības apavi ir jāizvēlas atbilstoši darba videi, un drošības apavu funkcionālās prasības dažādās pozīcijās ir atšķirīgas. Tātad, kā mēs palīdzam darbiniekiem izvēlēties piemērotu drošības apavu pāri?


Drošības apavu iegāde galvenokārt attiecas uz funkcionalitāti.


Drošības apavi parasti ir sadalīti sešās kategorijās: elektriskā izolācija, anti-statiskā, skābes un sārmu izturīga, izturīga pret pirkstu, pirkstu aizsardzība, vispārīgi aizsargājošie apavi, laba eļļa, anti-ērce, antistatiska, anti-caurduršana, skābe un sārma pretestība un izolācija. Šādas īpašības, plaši izmanto mašīnās, metalurģijā, būvniecībā, ķīmijā, farmācijā, kalnrūpniecībā, naftas, elektroenerģijas un citās nozarēs.


Cauruļvadu būvniecības personāls parasti valkā drošības apavus, kas ir izturīgi pret skābi, sārmu, eļļu, slīdēšanu un ūdeni. Būvniekiem ir sarežģīta darba vide. Apavi ar dažādām funkcijām ir nepieciešami atbilstoši dažādiem darbiem. Vajadzīgākās funkcijas ir anti-ērce un anti-aizsardzība. Pīrsings, neslīdošs; elektriskā izolācija vai elektriskais darbs prasa elektrisko izolāciju.


Drošības apavu izvēlei papildus funkcionālo prasību ievērošanai jāņem vērā arī komforts. Smago drošības apavu pāris, neskatoties uz lielisko drošības aizsardzību, darba ņēmēji nevēlas valkāt. Tāpēc drošības apavu komforts ir arī svarīgs pirkuma indikators.


Drošības apaviem būtu jāņem vērā arī komforts


1. apavu tips: tas ir, kurpes garums un platums, vai apavu korpusa platums un blīvums ir pareizi ar pēdu;


2, augšējā daļa: vai ādas mīkstums var būt dabisks un piemērots staigājot;


3, apavu stāvoklis: visa kurpju stāvoklis var pielīmēt pie kājām, nemainoties kājām, vaļīgs un neizslēdzams, elastīgs;


4, iekšējais spilventiņš: vai pareiza vibrācijas aktivizēšanas funkcija, sviedru absorbējoša funkcija, masāžas funkcija, veselības aprūpes funkciju struktūra;


5, odere: vai pareiza ventilācija, ūdensnecaurlaidīga, silta funkcija, videi draudzīgi funkcionālie materiāli;


6. Vienīgais: tas ir piemērots reģionālām un dažādām vidēm, lai izmantotu dažādus substrāta līmeņus un pretbīdes prasības. Piemēram: laba vide ar relatīvi neslīdošu, vieglu pamatni un izcilu vibrāciju izturīgu funkciju. Āra vieta ir pastiprināta ar neslīdošu, nodilumizturīgu pamatni un iztur izturīgas vides.


Drošības apavu iegādei vajadzētu būt arī ar standarta zīmolu.


Drošības apavi ir augsto tehnoloģiju un augstas pievienotās vērtības apavu izstrādājumi. Drošības apavu ražošanas procesā ir augstas prasības attiecībā uz izejvielām, palīgmateriāliem, ķīmiskiem materiāliem un mehāniskām iekārtām. Valstīm ir atšķirīgi drošības apavu drošības sertifikācijas standarti. No tiem Ķīnas drošības apavu standarti pamatā ir formulēti, atsaucoties uz Eiropas standartiem. Tādēļ, pērkot drošības apavus, klientiem ir jāpārbauda, vai tie nodod drošības apavus.


Izmantojot iepriekšminētos trīs punktus, es uzskatu, ka jūs varat dot sev pāris piemērotus drošības apavus. Labi drošības apavi sniedz jums tālu no drošības, miera un miera, jo tas ir ne tikai atbildīgs par sevi, bet arī par sevi. Ģimenes atbildība.