Pēdu aizsardzības nozīme un to, kā izvēlēties drošības apavus

- Oct 20, 2018-

baiduimg未标题-01

Darbā pēdu bojājumus var apkopot šādos veidos:

Triecieniem, triecieniem un smagiem priekšmetiem, kas tiek izmesti uz kājām, var izraisīt caurduršanu kājās, kas var izraisīt lielu kaitējumu kājām. Parasti darbiniekiem šajās vidēs ir nepieciešams nēsāt drošības apavus, lai samazinātu drošību un paaugstinātu darba efektivitāti, vienlaikus uzlabojot komfortu.

1. Lietojot dažus smagus priekšmetus, kas var nokrist (piemēram, bagāžu, smagos darbarīkus utt.), Jālieto drošības apavi ar trieciena vai trieciena aizsardzību.

2. Darba laikā var rasties daži asi priekšmeti, piemēram, naglas, skrūves, metāla asas gredzeniem, kas nesaskrāpē utt. ir jāvalkā drošības apavi ar lielu pretestību pret caurumšanu.

3. Dažos darba apstākļos zeme ir mitra un taukainas. Ja jūs neizmantojat pretslīdes grīdas, jums jāvalkā drošības apavi ar lielisku pretslīdes darbību. Saskaņā ar ekspertu aplēsēm, izmantojot tikai neslīdīgus drošības apavus, var samazināt negadījumu skaitu uz pusi un ietaupīt izmaksas.

4. Speciālajai elektrotehniķu profesijai jāizmanto izolēto apavu īpašie veidi.

5. Ārkārtējas temperatūras bojājums - ļoti karstā vai aukstā darba apstākļos pēdu var sadedzināt vai apsēsties. Tāpēc jums vajadzētu valkāt īpašas apavus.

Drošības kurpes tips

Drošības kurpes vienīgais parasti ir injekcijas formāts ar poliuretāna materiālu, un tam ir priekšrocības, piemēram, eļļas izturība, pretsalipes novēršana, pretestība pret caurlaidību, nodilumizturība, izturība pret skābi un sārmu, izolācija, ūdensnecaurlaidība un vieglums. Tas ir 2-3 reizes vairāk nodilumizturīgs nekā parasti gumijas zolītes. Viegls svars, maigums un svars ir tikai 50-60% no gumijas zolītes.

Dažādām drošības apaviem ir dažādas funkcijas un dažādas piemērošanas jomas:

• Pirkstu drošības apavu aizsardzība: iekšējās pirkstu vāciņa drošības rādītājs ir AN1, piemērots metalurģijai, kalnrūpniecībai, mežsaimniecībai, ostu, iekraušanai un izkraušanai, karjeru izstrādei, mašīnām, celtniecībai, naftas, ķīmiskās rūpniecības uc

• Pretpīrošie aizsargtērpi: Noturības izturība pret 1. pakāpi ir piemērota kalnrūpniecības, ugunsdrošības, celtniecības, mežsaimniecības, aukstā darba, mašīnu un tā tālāk lietošanai.

• Elektriski izolētas kurpes: piemērotas elektriķiem, elektroniskajiem operatoriem, kabeļu uzstādītājiem, apakšstaciju uzstādītājiem utt. Piezīme. Piemērots darba videi, ja strāvas frekvence ir mazāka par 1KV, darba vidē jātur augšējā temperatūra. Izvairieties no saskares ar asiem priekšmetiem, augstām temperatūrām un kodīgām vielām, un apakšā nedrīkst būt korozija un bojājumi.

• Antistatiskas drošības apavi: tā var novērst statiskās elektrības uzkrāšanos cilvēka ķermenī un ir piemērota uzliesmojošām darba vietām, piemēram, degvielas uzpildes stacijām un sašķidrinātās gāzes iepildīšanas darbiniekiem.

Drošības kurpes piesardzības pasākumi

Piezīme: Aizliegts izmantot kā izolētas kurpes;

Valkājiet anti-static kurpes nevajadzētu valkāt izolētas vilnas biezas zeķes vai vienlaikus izmantot izolētu zoli; vienlaikus būtu jāizmanto antistatiskas apavi; anti-static kurpes parasti nepārsniedz 200 stundas apavu pretestības testu vienreiz, ja pretestība nav. To nevar izmantot kā antistatisku apavu noteiktajā diapazonā.

Skābju un sārmu izturīgas drošības apavi: piemērots darbarīku galvaniskajai darbībai, skābju savācējiem, elektrolīzes darbiniekiem, šķidruma izplatītājiem, ķīmisko vielu operatoriem utt.

Piezīme: Skābju un sārmu izturīgas apavus var izmantot tikai skābju un sārmu apstrādes vietās ar zemu koncentrāciju; izvairīties no saskares ar augstu temperatūru, nopietni bojājumi augšējai vai vienīgai noplūdei; uzklājiet ūdeni skābes un sārmu šķidruma mazgāšanai uz kurpēm pēc valkāšanas, pēc tam ļaujiet nožūt un izvairīties no tiešas saules starojuma vai žāvēšanas.

Drošības apavu izvēle un izmantošana

(1) Papildus atbilstoša veida aizsargapavi, ir svarīgi arī ievietot pēdu un padarīt to ērti valkāt. Ir svarīgi rūpīgi izvēlēties atbilstošu aizsargapvalka izmēru.

(2) Aizsargapavi jāveido neslīdoši, ne tikai lai aizsargātu cilvēku pēdu no traumām, bet arī lai novērstu nelaimes gadījumus, ko izraisījis operators.

(3) Visiem aizsardzības apavu veidiem ar dažādu izturību jāatbilst tehniskajiem rādītājiem par to attiecīgajiem aizsardzības spēkiem, piemēram, pirkstiem nav sasitumi, kāju zoles nav nostiprinātas un nepieciešama izolācija. Bet aizsargapavi nav visvarenā.

(4) Pirms aizsargkerīču lietošanas rūpīgi pārbaudiet vai pārbaudiet. Elektriskās un skābās operācijās aizsargcimdi, kas bojāti un sašķelti, ir bīstami.

(5) Aizsardzības kurpes pēc lietošanas ir pareizi jāglabā. Gumijas kurpes jāmazgā ar ūdeni vai dezinfekcijas līdzekli, un žāvē, lai pagarinātu kalpošanas laiku.

Aizsargaprīku atlase un izmantošana

(1) Papildus atbilstoša veida aizsargapaviem ir svarīgi ievietot pēdas un padarīt to ērti valkāt. Ir svarīgi rūpīgi izvēlēties atbilstošu šūšanas kurpi.

(2) Aizsargapavi jāveido neslīdoši, ne tikai lai aizsargātu cilvēku pēdu no traumām, bet arī lai novērstu nelaimes gadījumus, ko izraisījis operators.