Drošības kurpes tērauda purngala funkcija

- Nov 09, 2018-

Drošības apavu tērauda purngala vāciņa pretsvaru var ietekmēt dažādi faktori. Saskaņā ar aizsargājamās vietas principu mūsu ikdienas darbā ne tikai drošības apavu tērauda purngala vāciņam ir jābūt pietiekami izturīgam, bet arī vienīgajam vienīgajam jābūt spējīgam tieši nostiprināt nepieciešamo stiprinājumu zem purngala vāciņa zem spiediena vai ietekme, lai to ietekmētu. Spēku var efektīvi novadīt uz zemes, neizraisot citas daļas, piemēram, tērauda purngala vāciņu virs drošības spilvena, pēc nospriegošanas izliet uz padziļinājumu.

Ja drošības apavu zoles formula ir relatīvi grūta, tas ir efektīvāks purngala vāciņa atbalstam. Vēl viens faktors, kas jāņem vērā, ir tāds, ka, projektējot, vienīgais jākontrolē, ievērojot purngala vāciņu, un zolei jābūt zobu rakstu. Tas ir tādēļ, ka atstatums starp zolītes pamatnēm nenodrošina labu atbalstu, tādēļ ir iespējams izvairīties no drošības apavu tērauda purngala un apakšējās daļas malu pārklāšanās.

Vēl viena dizaina vienība, kas var ietekmēt drošības apavu tērauda purngala vāciņu, ir tāda, ka viengabala kopējais biezums pakāpeniski samazinās pret pirkstu virzienu, kas palielina pirksta pirkstu. Pretēji tam tas ietekmē drošības apavu tērauda purngala vāciņa aizsargierīci, kas tiek pakļauta uz priekšu, kad trieciena vai trieciena ietekmē, tādēļ pirkstu vāciņa priekšējais korpuss ir zemāks par pēdas vāciņa aizmugurējo malu.

Tā kā lielākā daļa drošības apavu tērauda purngalvju vāciņu ir paredzēti, lai pārsūtītu triecienu un spiedienu caur priekšējo čaulu, ja tā priekšējais čaula ir nospiests zem purngala vāka gala malas, tās spēka pārneses mehānisms nedarbosies efektīvi, purngala vāciņš. cieš smaga deformācija.

Pastāv arī vienīgās sastāvdaļas iezīme, kas ietekmē arī drošības apavu tērauda purngala vāciņu aizsardzības spējas, kas ir garenas griezuma virsma, kas ir sagriezta gar zoles platumu un apskatīta no gareniskās un šķērsējās sekcijas. Augšējais materiāls, kas atrodas padziļinājumā, palielina spraugu drošības apavu purngala vāciņā, tādēļ purngala vāciņa deformācijas lielums ir lielāks, ja tiek pakļauts iespējamam ievainojumam.