Izveidi un sintētiskā kaučuka nozares attīstību

- Oct 19, 2018-


No 1927. līdz 1928. gadā, JC Patrick, Amerikas Savienotās Valstis pirmo reizi sintezēta polysulfide gumijas (polytetraethylene sulfīda). 2-hlor-1,3-butadiēns sintezēta W.H. Carothers J.A. Newland iegūt neoprēna gumijas metodi.

1931 DuPont veica nelielu ražošanas. Padomju Savienība izmanto metodi С.Β. Ļebedevs sintezē no alkohola, butadiēns un izmanto nātrija metāla kā katalizators, lai veiktu šķidro fāzi beztaras polimerizācijas iegūt nātrija Butadiēna gumija. 1931, 10000 tonnu ražotne tika uzcelta.

Tajā pašā laikā Vācija sintezēta butadiēna no acetilēna un nātrija par katalizatoru pagatavo nātrija Butadiēna gumija. Agrās 1930, H. Staudinger Vācijā (1932) lielmolekulāri garās ķēdes struktūras teoriju un ķēdes polimerizācijas teorija Padomju Savienības HH Semenov (1934) izveidošanu noteica pamatu polimēru disciplīnu. Tajā pašā laikā polimerizācijas procesā un gumijas kvalitāte ir arī ievērojami uzlaboti. Reprezentatīvā gumijas tipi, kas ir parādījušies šajā periodā: stirola-Butadiēna gumija iegūst copolymerization un butadiēna stirola un nitrila gumijas copolymerization, butadiēns un akrilonitrila iegūst.

1935, Vācijas uzņēmums ražo pirmo reizi nitrilgumijas. 1937. gadā, uzņēmums būvēts stirola-Butadiēna gumija rūpnieciskās ražošanas augu Buna ķīmiskās rūpnīcas. Sakarā ar tās visaptverošo lielisku sniegumu, stirola-Butadiēna gumija joprojām ir lielākais dažādu sintētiskais kaučuks, un nitrila gumijas eļļas izturīgu gumijas, un tas ir vēl īpašs gumijas galvenā veida. Tas ir arī viens izejvielu eļļas izturīgas gumijas zābakos.

Agrīnā 1940, ņemot vērā nepieciešamību pēc kara tika veicināta attīstību un nodošanu ekspluatācijā butilgumijas tehnoloģija. 1943. gadā, Amerikas Savienotās Valstis uzsāka izmēģinājuma ražošana no butilgumijas. 1944. gadā, gada produkcijas, no butilgumijas Amerikas Savienotajās valstīs un Kanādā bija 1.320 tonnas un tonnas 2,480, attiecīgi. Butilgumijas ir sava veida hermētiskā sintētiskā gumija. Tas ir piemērots visa veida aizsardzības zābaki. Tā ir pirmā izvēle rūpnīcas, kas ražo gumijas zābakos. Vēlāk, tur ir daudz jaunu šķirņu īpašs gumijas, piemēram, General Electric Company. 1944. gadā saražots silikona gumijas un poliuretāna gumijas (sk. poliuretāns) tika ražots Vācijā un Apvienotajā Karalistē, agrīnā 1940.

Otrā pasaules kara laikā Japānas ieņēma dabiskā kaučuka ražošanas jomās, piemēram, Malaizija, kas vēl vairāk veicina attīstību un ražošanu Ziemeļamerikā un Padomju Savienību, kas palielināja pasaules sintētiskais kaučuks sintētiskā gumija Ražošana no 23.12 kt 885.5 1939 līdz 1944. Kt. Pēc kara, sintētiskā kaučuka ražošana svaidījos starp 432.9 un 893.9 kt no 1945. līdz 1952. gadā kā dabiskā kaučuka atsāka piegādi.