Iepazīstiet ar eļļas izturīgiem drošības apaviem

- Feb 04, 2019-

Nafta ir viens no visplašāk izmantotajiem un galvenajiem enerģijas avotiem pasaulē, un tā ir arī svarīga ķīmiskā izejviela. Ķīnai kā pasaules otrajam naftas patērētājam katru gadu ir jāimportē liels daudzums jēlnaftas un rafinētas eļļas, un tas katru gadu palielinās. Pieaug naftas ķīmijas uzņēmumu skaits Ķīnā un paplašinās mērogs. Tajā pašā laikā turpinājās dažāda veida drošības incidenti, kā arī palielinājies nelaimes gadījumu skaits un nāves gadījumu skaits. Tāpēc, vai naftas ķīmijas uzņēmumi var vienlaikus veikt drošu ražošanas darbu, vienlaikus palielinot ražošanas jaudu, ir liela problēma, kas ietekmē uzņēmumu izdzīvošanu un attīstību. Tā kā pastāv daudzi bīstami faktori, piemēram, augsta temperatūra, augsts spiediens, uzliesmojamība, sprādzienbīstamība, viegli saindēšanās un korozija, naftas ķīmijas rūpniecībā ir grūti droši ražot. Šobrīd naftas ķīmijas uzņēmumi īpašu uzmanību pievērš darba ņēmēju, lielapjoma naftas izpētes uzņēmumu, naftas pārstrādes uzņēmumu, lielo un mazo eļļu izplatīšanai visā valstī un Sinopec degvielas uzpildes stacijām, kas visas ir izsniegušas dažādus darba apdrošināšanas produktus darbiniekiem. Eļļas izturīgi drošības apavi un antistatiskie drošības apavi būtībā ir kļuvuši par vienu no nepieciešamajiem darba apdrošināšanas produktiem naftas ķīmijas rūpniecības darbiniekiem. Kas ir eļļas izturīgi drošības apavi? Kāda aizsardzība var būt?


Eļļas izturīgi drošības apavi ir drošības apavi, kas īpaši apstrādāti ar eļļu un ādu uz augšējās virsmas. Izmanto vietās, kur eļļas vai eļļas šļakatas. To galvenokārt izmanto naftas, mašīnu, elektroenerģijas, gumijas, pārtikas, naftas un naftas transportēšanas un citu ikdienas darbu naftas rūpniecībā. Daudzi darba veidi bieži tiek pakļauti eļļai. Tā kā eļļas vielas ne tikai sabojā ķermeni, bet ilgstoši ietekmē naftu un tās lizātu, tā var izraisīt dažādas ādas slimības caur ādas iekļūšanu, un slimības gaita ir ilga un grūti izārstējama. Eļļas izturīgu drošības apavu valkāšana ar labu kvalitāti var ievērojami samazināt šo bojājumu.

Eļļas izturīgi drošības apavi pēc lietošanas ir jātīra ar ziepjūdeni. Nelietojiet tos verdošā ūdenī vai sārmainā ūdenī vai izmantojiet cietu suku, lai to skrubi. Pareizais veids ir mazgāt un ievietot vēdināmā vietā, lai nožūtu, pēc tam apkaisa nedaudz talka pulvera, lai izvairītos no grilēšanas augstās temperatūrās, lai izvairītos no bojājumiem.