Sintētiskās kaučuka īpašības un veiktspēja

- Oct 18, 2018-

priekšrocība

Sintētiskā kaučuka materiāliem ir lieliska siltuma izturība, aukstuma pretestība, izturība pret koroziju un mazāk ietekmē vides faktori. Sintētisko gumijas materiālu parasti var izmantot no 60 grādiem līdz 250 grādiem.

Trūkums

Galvenais trūkums ir tas, ka tās stiepes ietekme ir relatīvi slikta, un arī plīsuma izturība un mehāniskās īpašības ir sliktas. Tādēļ, ražojot gumijas zābakus, nav iespējams tieši izmantot sintētisko gumiju, un ir nepieciešams sadarboties ar dažādiem elementiem un procesiem, lai sasniegtu dažādas gumijas zābaku izturības.

Fizikālās īpašības

Tās veiktspēja atšķiras no monomēra līdz monomēram, un dažu šķirņu veiktspēja ir līdzīga dabiskā kaučuka veiktspējai. Dažām sintētiskajām gumijām ir augstāka temperatūra, izturība pret nodilumu, izturība pret novecošanos, izturība pret koroziju vai eļļas izturība pret dabisko kaučuku.

Ķīmiskās īpašības

Sintētiskais kaučuks ir dažādi polimēru savienojumi, kurus ierosinātāja darbības rezultātā polimerizē dažādi monomēri. Monomēri ietver butadiēnu, stirolu, akrilnitrilu, izobutilenu, hloroprēnu un tamlīdzīgus savienojumus. Polimerizācijas process ietver emulsijas polimerizāciju, šķīduma polimerizāciju, suspensijas polimerizāciju un nefasētu polimerizāciju.