Vairākas darba apdrošināšanas kursu darbības analīzes

- May 19, 2019-

Darba apdrošināšanas apavi ir apavi, kuriem ir aizsargājoša iedarbība uz kājām. Ir daudz veidu, piemēram, pirkstu aizsardzība, pretestība pret caurduršanu, izolācija, skābju un sārmu izturība. Darba apdrošināšanas apavu izvēlei jābūt balstītai uz darba vides raksturu un bīstamības pakāpi. Darba apdrošināšanas apaviem jābūt produkta sertifikātam un produkta specifikācijai. Pirms lietošanas izlasiet instrukcijas un pareizi izmantojiet šo metodi. Īpaši aizsargājošie apavi jāpārbauda un jātur tīri pēc lietošanas un jāuzglabā netīrā un sausā vietā.


Darba apdrošināšanas apavu klasifikācija un kopīgās funkcijas


Darba apdrošināšanas apavi parasti ir sadalīti šādās darbībās: anti-smashing darba apdrošināšanas apavi, pretaizdzīšanas punkcijas aizsargapavi un elektriskās izolācijas aizsargapavi (izturības spriegums> 6 kV).


Anti-smashing apavi un tērauda-toed tērauda kurpes ir vienāda veida, tas ir, drošības apavi, kas aizsargā pirkstiem, un galvenā funkcija ir novērst krītošus priekšmetus sāpēt kājas.


Aizsargājošiem apaviem tiek izmantoti pretaploki aizsargājoši apavi, lai novērstu dažādu asu priekšmetu ievainojumus.


Citi atkarībā no lietošanas veida un aizsargājošo apavu īpašās izmantošanas ir arī punkti:


Eļļas necaurlaidīgie aizsargapavi tiek izmantoti vietās, kur eļļas vai eļļas šļakatas;


Ūdensnecaurlaidīgi aizsargapavi tiek izmantoti darba vietās, kur tiek izmantots ūdens vai ūdens;


Aukstumizturīgi aizsargapavi tiek izmantoti, lai aizsargātu zemas temperatūras strādniekus, lai pasargātu no sasalšanas.


Tērauda ražošanas darba apdrošināšanas apavu galvenā funkcija ir novērst dedzināšanu un caurduršanu. Tam jābūt spējīgam izturēt noteiktu statisko spiedienu un izturēt noteiktu temperatūru un nav uzliesmojošs. Šāda veida darba apdrošināšanas kurpes ir piemērotas kausēšanai, krāsnīm, čugunam utt.


Papildus iepriekšminētajam, ir arī daži īpaši darba apdrošināšanas kurpju vāki, piemēram, audekls, azbests un alumīnija pārklājums. Galvenā izvēle darba apdrošināšanas apaviem ir atkarīga no tā, vai ražotājs ir ieguvis "Nacionālo rūpniecisko produktu ražošanas licenci" un "LA drošības marķējuma sertifikāciju". Vai ir testa ziņojums par attiecīgajiem standartiem, vai testēšanas metode ir pareiza un vai rezultāts ir pareizs.


Darba apdrošināšanas apavu darbības analīze


Baotou triecienizturība


Trieciena testu veic ar noteikta svara tērauda trieciena āmuru. Spraugas augstumam zem pirksta vāciņa jābūt mazākam par norādīto vērtību, kad trieciens ir trieciens, un caurduršanai nedrīkst būt nekādas iekļūšanas plaisas testa ass virzienā. Jāatzīmē, ka valsts standartiem ir atšķirīgi noteikumi par testa iekārtas svaru, specifikācijām, trieciena augstumu un konstrukciju. Jāizšķir faktiskais tests.


Punktu izturība


Testa iekārta ir aprīkota ar spiediena plāksni, uz kuras ir piestiprināta testa naga. Testa nags ir gals ar griezuma galu, un nagu galvas cietībai jābūt lielākai par 60HRC. Vienīgais paraugs tiek novietots uz testa mašīnas šasijas tādā stāvoklī, ka testa naglu var caurdurt caur ārējo zoli, un testa nagla caurumu caurumu caur 10 mm / min ± 3 mm / min. ir pabeigta. Liels spēks. Katram zolim tiek atlasīti četri punkti (no kuriem vismaz viens atrodas pie papēža), katrs punkts nav mazāks par 30 mm, un attālums no iekšējās apakšējās malas ir lielāks par 10 mm. Pret slīdošo bloku apakšā jābūt caurdurtiem starp blokiem. Divi no četriem punktiem jāpārbauda 10-15 mm robežās no iekārtas apakšējās malas. Ja mitrums ietekmē rezultātus, zole jātransportē dejonizētā ūdenī 20 ± 2 ° C temperatūrā 16 ± 1 h pirms testa.


Vadošo apavu un antistatisko apavu elektriskās īpašības


Pēc tam, kad apavu paraugu noregulē sausā un mitrā atmosfērā, tīrā tērauda lodīte tiek piepildīta cilvēka apavos un novietota uz metāla zondes ierīces, un pirmie divi zondes un trešais zonde tiek mērīti, izmantojot noteiktu pretestības testeri. Izturība starp. Normālos apstākļos vadošiem apaviem ir jābūt pretestībai, kas nedrīkst būt lielāka par 100K omiem; anti-static apavi prasa pretestību starp 100K un 100M omiem.


Darba apdrošināšanas apavu izvēlei jābūt balstītai uz darba vides raksturu un bīstamības pakāpi. Darba apdrošināšanas apaviem jābūt produkta sertifikātam un produkta specifikācijai. Pirms lietošanas izlasiet instrukcijas un pareizi izmantojiet šo metodi. Īpaši aizsargājošie apavi jāpārbauda un jātur tīri pēc lietošanas un jāuzglabā netīrā un sausā vietā.