Drošības aizsardzība nav mazs jautājums

- Dec 16, 2018-

Pastāvīgi attīstot cilvēka sociālo civilizāciju, ir jāturpina uzlabot cilvēku drošības izpratne, taču vēl joprojām ir daži cilvēki, kuriem ir veiksme mūsu pusē, bet rezultāts ir sāpīga cena. Notikušās traģēdijas nevar mainīt, bet vismaz mēs varam samazināt traģēdiju, kas notiks nākotnē. No aizraujoša gadījuma mums ir jāspēj atzīt drošības aizsardzības nozīmi, tāpēc ikvienam nozares operatoram ir teikts, ka darbā un drošībā ir jāveic drošība un jāveic nopietni darbi, jāveic darba aizsardzības pasākumi, drošības apavi un aizsargķiveres. jāvalkā, lai samazinātu negadījumus.


Attiecībā uz būvniecības uzņēmuma drošu būvniecību būvniecību raksturo liels skaits operatoru, celtniecības mašīnu, būvmateriālu utt. Ierobežotā vietā. Ēkas būvniecības laikā būvlaukumā esošie operatori iet no zemes uz pazemes, atpakaļ uz zemi, un pēc tam uz debesīm, bieži vien brīvā dabā un augstās vietās, kā arī apakšbūvju būvniecību. projekti no pamatu virsbūves jumta. Savstarpējās ekspluatācijas vidē, ja jūs nedarbojas pareizi saskaņā ar noteikumiem, un nelietojiet aizsargājošus aizsardzības līdzekļus, piemēram, drošības apavus, aizsargķiveres, aizsargcimdus utt., Ja nepieciešams, bīstamas avārijas varbūtība ir ļoti liels.


Piecas negadījumu kategorijas, piemēram, kritums, sabrukums, objekta pārrāvums, mehāniski bojājumi un elektriskās strāvas trieciens, ir bijušas augstas jau daudzus gadus, un tās ir pazīstamas kā "pieci galvenie ievainojumi". Kad noticis bīstams negadījums, tas ir ne tikai nelaimes gadījums, bet arī ģimenes laime. Tāpēc būvlaukumā strādājošajiem celtniecības darbiniekiem drošības atbildība ir smagāka par debesīm. Nepieciešams nepārtraukti uzlabot viņu informētību par drošību un pievērst uzmanību visām darba detaļām, pat ja drošības apavu mežģīnes operācijas laikā tiek nostiprinātas, lai izvairītos no negadījumiem.


Drošības pasākumi nav mazi, pat tad, ja valkājat apavu pāri, tas ir ļoti īpašs. Izvēlieties piemērotu drošības apavu pāri, izvēlieties darba drošības apavus atbilstoši darba videi, nestrādā čības, parastos auduma apavus darba vietā un pareizi ievērojiet būvniecības specifikācijas, kas nodrošinās darba drošu darbību.