SAFTTO drošības apavi vienmēr pievērš uzmanību jūsu drošībai

- Mar 05, 2019-

Drošības apavi Tas ir vispārējs drošības apavu un aizsargapavu apzīmējums, kas pazīstams arī kā darba apdrošināšanas apavi. Parasti attiecas uz apaviem, kas valkā dažādās darba vietās, lai aizsargātu kājas un kājas no paredzamiem ievainojumiem. Lielākā atšķirība starp to un parastajām ādas apavām ir tāda, ka parastās ādas apavi tiek valkāti komforta un skaistuma nodrošināšanai, un svarīgākā aizsardzības apavu funkcija saskaņā ar šiem priekšnoteikumiem ir aizsardzība. Tas aizsargā jūsu ķermeni īpašās darba vietās. efektu.


Drošības apavi ir augsto tehnoloģiju un augstas pievienotās vērtības apavu izstrādājumi. Drošības apavu ražošanas procesam ir augstas prasības izejvielām, palīgmateriāliem, ķīmiskajiem materiāliem, mehāniskajām iekārtām utt. Pašlaik daudzi vietējie apavi ar noteiktu mērogu un pakāpi. Uzņēmumi ir pievērsuši uzmanību drošības aizsardzības apaviem - tirgus segmentam, ko aizņem attīstītās valstis.


Faktori, kas rada darba ņēmēja traumas darba laikā, ir neparedzami. Augstas temperatūras darbība, elektromagnētiskais starojums, ķīmiskie līdzekļi, elektrostatiskie apdraudējumi un zemas temperatūras darbības. Šajās vidēs ķermenis neizbēgami iebruka. Tāpēc darba ņēmējiem ir īpaši svarīgi paaugstināt šo izpratni par aizsardzību.


Drošības apavi ir sadalīti kopīgās funkcijās: anti-smash drošības apavi, anti-smashing drošības apavi, elektriskās izolācijas drošības apavi, anti-static drošības apavi, eļļas izturīgi drošības apavi, ūdensnecaurlaidīgi drošības apavi, skābes un sārmu drošības apavi, augsta temperatūras drošība apavi, auksti izturīgi drošības apavi. Anti-smash drošības apavi un tērauda galvas drošības apavi ir vienādi, tas ir, drošības aizsargājošie apavi pirkstu aizsardzībai, galvenā funkcija ir novērst krītošu priekšmetu sāpšanu pēdām; pretbīdes drošības apavi tiek izmantoti zoles aizsardzībai, lai novērstu to, ka tos padara dažādus padomus. Objekta stabu brūce; antistatiskas drošības apavi: var novērst cilvēka ķermeņa statisko uzkrāšanos, kas ir piemērota darbavietām, kas ir uzliesmojošas, sprādzienbīstamas un viegli ģenerējamas statiskā elektrība; elektriskās izolācijas drošības apavi: var strādāt ar AC 50HZ, 1000V vai zemāku vai DC 1500V un zemāku. Attiecībā uz ādas apaviem, kas lietoti kā papildu drošības aprīkojums un darba aizsardzības priekšmeti. Eļļas necaurlaidīgus drošības apavus izmanto vietās, kur tiek izmantota eļļa vai smidzināšanas eļļa; ūdensnecaurlaidīgas drošības apavi tiek izmantoti darba vietās, kur tiek izmantots ūdens vai ūdens; un aukstumizturīgi drošības apavi tiek izmantoti, lai aizsargātu zemas temperatūras strādniekus, lai pasargātu no sasalšanas.


Stila struktūra, krāsu izkārtojums un drošības apavu materiāla izvēle ir izstrādāti atbilstoši aizsardzības funkcijai. Tā ir arī īpašība, ka drošības apavi atšķiras no citiem apaviem. Drošības apavu projektēšanas procesā pirmām kārtām tiek izvirzītas drošības un aizsardzības funkcijas, un tiek ņemta vērā arī komforts, lai drošības apavu saistošais spēks uz kājām būtu minimāls.


Īstajā darbā darba ņēmēji, kas ierodas darba vietā ar drošības apaviem, nav piesaistījuši pietiekamu uzmanību. Tam ir daudz iemeslu. Daži darbinieki uzskata, ka drošības apavu valkāšana ir daudz nepatikšanas, jo īpaši vasarā, laika apstākļi ir karsti, labāk ir valkāt atdzist jaunu komfortu, dažiem darbiniekiem ir nepietiekama izpratne par drošības apavu aizsargfunkciju, domāju, ka tas ir tikai nozares zīme, valkājiet to bez valkāšanas.


Katastrofas vienmēr notiek nejauši, mēs nevaram paredzēt, un mēs nevaram paredzēt. Bet mēs vienmēr varam būt gatavi atgādināt sev par visiem drošības riskiem, kādas jomas mums vajadzētu darīt, lai aizsargātu sevi un pasargātu sevi no kaitējuma.