Drošības kurpes - vispraktiskākās pirkšanas prasmes

- Nov 17, 2018-


Daudzās nozarēs ir jāvalkā drošības apavi. Pateicoties tehnoloģiju attīstībai, drošības apavi tiek pakāpeniski uzlaboti, un izskats kļūst arvien modernāks. Kādus drošības apavus mums vajadzētu iegādāties kā dekorēšanas darbinieks vai apšuvuma darbinieks?


Apskatīsim to, kas jums jāņem vērā, iegādājoties drošības apavus.1. Darba vide nosaka drošības apavu iegādes funkciju


Drošības kurpes jāizvēlas atkarībā no darba vides, un drošības apavu funkcionālās prasības atšķiras dažādās pozīcijās. Drošības apaviem ir šādas funkcijas: pretsalipes, pretpūšanas, anti-static, pretslīdes, eļļas noturīgas, augstas temperatūras izturīgas un izolējošas.


Katrai nozarei kopumā ir vairākas drošības apavu funkcijas, tādēļ regulārās drošības apavi tirgū ir arī saliktas un universālas.


Piemēram, cauruļvadu būvniecības darbinieki parasti valkā drošības apavus, kas ir izturīgi pret skābi, sārmu, eļļu, slīdēšanu un ūdeni. Būvniecības nozares darba vide ir sarežģītāka. Saskaņā ar dažādām darbavietām, ir nepieciešami kurpes ar dažādām funkcijām. Vajadzīgākās funkcijas ir anti-smashing, anti-pīrsings un pretslīdes. Elektriskās izolācijas vai strāvas darbībai nepieciešama elektriskā izolācija.2. Apavu izvēles metode drošības apaviem


Drošības kurpes vienīgais materiāls ir sadalīts gumijas un PU


Gumijas zeķes ir izturīgas pret hidrolīzi, eļļu, augstu temperatūru, vāju skābi un sārmiem, kā arī pret rūsēšanu, un ir piemērotas skarbām vidēm. PU pamatne ir arī sadalīta vienas blīvuma PU dibenā, dubultblīvuma PU dibenā un tagad populārajā PU + gumijas zolītē. Viena blīvuma PU dibens salīdzinoši ir zemāks par stingrību un elastību salīdzinājumā ar dubultblīvuma PU dibenu, un tā ekspluatācijas laiks ir arī salīdzinoši īss. Dubultās PU apakšējās drošības apavi ir vieglāki, izturīgāki pret nodilumu un ilgāk nekā viens PU dibens. Apstrāde ir sarežģītāka nekā viena PU dibena darbs.


PU + gumijas zolītes var uzskatīt par vispraktiskākajām drošības apavu zeķēm tirgū. Viegls svars, veido PU zolīša nodiluma un noturības pretestības defektiem, saglabā elastīgā slāņa PU ērto mīksto un mīksto sajūtu, palielina nodilumizturības un nodiluma slāņa gumijas slāņa noturības pakāpi un ievērojami pagarina zoles Bojājumu cikls.


Ja drošības apaviem ir vajadzīgas pretslīdes veiktspējas prasības, vienīgais dizains jāanalizē, ņemot vērā materiālu un jūrasmēles blīvumu.3. Drošības apavi satriecoša Baotou iegāde

Pretaizplūdes galva ir sadalīta tērauda purngala vāciņā, tērauda pārklājuma purngala vāciņš un jauna veida purngala vāciņš, kas izgatavots no kompozītmateriāla.


Tērauda galviņa ir smaga, un tērauda purngala vāciņš ir vieglāks. Saskaņā ar to pašu indeksu divu veidu pirkstu vāciņiem ir tāda pati spiedes stiprība. Tomēr, pateicoties tam pašam ietekmei, plastmasas tērauda purngala vāciņa formas atgūšanas spēja ir labāka nekā tērauda purngala vāciņš, tādēļ plastmasas tērauda purngala vāciņš ir izturīgāks.


Tā kā tērauda loksnes ir elektriski vadāmas, vispārējās izolētās drošības apavi ir izgatavoti no plastmasas tērauda purngala vāciņiem, bet tērauda purngala vāciņus var arī izmantot izolētās drošības apavos pēc to iesaiņošanas ar izolācijas materiālu.4. Drošības kurpes mēles iegādei


Drošības kurpes Mēle tiek sadalīta sadalītajās un savienotajās valodās. Split tipa mēles bieži izmanto čības un sporta kurpes. Mēle un augšējā daļa ir nošķirta no augšējās un apakšējās vai kreisās un labās puses. Saistītā mēle ir nepieciešama, lai novērstu mēles kreiso un labo novirzi atbilstoši noteiktai darba videi. Mēle un augšdaļa ir savienotas kopā, lai palīdzētu novērst vēju un smiltis, bet komforts ir sliktāks par saplīsušo mēli.