Drošības kurpes, aizsargapavi, tērauda pēdu aizsardzība, aizsardzības pasākumi

- Nov 16, 2018-


Drošības kurpes parasti sauc par darba apavi, un drošības apavi parasti attiecas uz pretslāpšanas apaviem un tērauda apaviem. Stingri sakot, drošības apavi ir sadalīti drošības aizsargājošajās apavās, drošības apavos ar antistatisko aizsargu, elektriskās izolācijas drošības apaviem, augstās temperatūras drošības apaviem utt., Bet visbiežāk lietotās drošības apavi ir aizsargājamās apavu aizsargspēles, tas ir, plūdu kontrole . Kurpes, jo priekšā pret smashing apaviem parasti ir tērauda purngala vāciņu, tāpēc to parasti sauc par tērauda toed kurpes. Drošības apavu uzturēšana būtībā ir tāda pati kā parastas modes apavu uzturēšana. Bieži noslaukiet, notīriet to un bieži izmantojiet apavu krēmu, lai pagarinātu drošības apavu ekspluatācijas laiku.


Drošības kurpes izmanto standarta eļļas necaurlaidīgas apavu izmantošanai vietās, kur tiek izmantota eļļa vai šļakatas eļļa; ūdensnecaurlaidīgi apavi tiek izmantoti darba vietās, kur tiek izmantots ūdens vai šļakatamais ūdens; un aukstumizturīgi apavi tiek izmantoti zemas temperatūras darba ņēmēju aizsardzībai pret apsaldējumiem. Pretpīrošie apavi tiek izmantoti, lai aizsargātu pret pēdu, lai novērstu dažādu asu priekšmetu stabveida brūces. Galvenā anti-smashing apavu funkcija ir novērst krītošos priekšmetus no kāju sāpēm. Apavu priekšējā galā ir triecienizturīgs materiāls. Tērauda ražošanas kurpes galvenā funkcija ir novērst degšanu un caurduršanu. Tam jābūt spējīgam izturēt noteiktu statisko spiedienu un izturēt noteiktas temperatūras un nav viegli uzliesmojošs. Šīs kurpes ir piemērotas kausēšanai, krāsnim, čugunam un tā tālāk. Papildus iepriekšminētajam ir arī īpaši kurpju vāki, piemēram, audekls, azbests un alumīnija plēves pārsegs. Aizsargapavu izvēle un apkope Aizsargapavu izvēlei jābalstās uz darba vides raksturu un bīstamības pakāpi. Aizsargapavi jāuzrāda produkta sertifikāts un produkta specifikācija. Izlasiet norādījumus saskaņā ar nosacījumiem, kas izmantoti pirms lietošanas, un metodei jābūt pareizai.


Īpašas aizsargtērpes jāpārbauda un jāuztur pēc lietošanas un jāuzglabā nekaitīgā un sausā vietā.


Aizsargaprīku atlase un izmantošana


(1) Papildus atbilstoša veida aizsargapaviem ir svarīgi ievietot pēdas un padarīt to ērti valkāt. Ir svarīgi rūpīgi izvēlēties atbilstošo apavu izmēru.

(2) Aizsargapavi jāveido neslīdoši, ne tikai lai aizsargātu cilvēku kājas no traumām, bet arī novērstu negadījumus, ko izraisījis operators.

(3) Visiem aizsardzības apavu veidiem ar dažādu izturību jāatbilst tehniskajiem rādītājiem par to attiecīgajiem aizsardzības spēkiem, piemēram, pirkstiem nav sasitumi, pēdu zoles nav nostiprinātas un nepieciešama izolācija. Bet drošības apavi nav visvarenā.

(4) Pirms aizsargapvalku lietošanas uzmanīgi jāpārbauda vai jāpārbauda. Elektriskās un skābes bāzes darbībās bojātas un krekinga aizsargtērpi ir bīstami.

(5) Aizsardzības kurpes pēc lietošanas ir pareizi jāglabā. Gumijas apvalki ir jānomazgā ar ūdeni vai dezinfekcijas līdzekli un jāizžāvē, lai pagarinātu lietošanas laiku.