Drošības apavi veiktspējas parametri

- Oct 17, 2018-

Drošības apavi veiktspējas parametri

 

Baotou triecienizturība

Trieciena testu veic ar tērauda ietekmes āmuru no paredzētā svara. Spraugu zem kājām KLP augstumu ir mazāka par norādīto vērtību pirksta vāciņu ir pakļauts ietekmes un pīrsings neattēlo jebkura caururbjošām plaisas uz testa ass virzienā. Ir vērts atzīmēt, ka šie valsts standarti ir atšķirīgi noteikumi par svaru, specifikācijas, ietekmes augstums un testēšanas iekārtu būvniecība. Ir jānošķir faktiskajiem testu.

Caurdurt pretestība

Testa mašīna ir aprīkota ar spiediena plāksne, kurā uzmontēts testa naglu. Testa nagla ir tip ar smailu galu un naglu galviņas cietībai jābūt lielākam nekā 60HRC. Vienīgo paraugu novieto uz šasijas testēšanas iekārtas vietā, pārbaudi nagu var caurdurtās caur zole un testa naglu caururbj vienīgais ± 10 mm/min ar ātrumu 3 mm/min līdz iespiešanās ir pabeigta. Lielākais spēks. Par katru jūrasmēles testēšanai tiek atlasīti četri punkti (no kuriem vismaz viens ir pie papēža), katrs punkts ir ne mazāks par 30 mm attālumā viena no otras un zolītes malas attālums ir lielāks par 10 mm. Pretslīdes bloku apakšā būtu piestiprināti starp blokiem. Divi no četriem punktiem būtu jāpārbauda 10-15 mm attālumā no malas līnijas iekārtas apakšpusē. Ja mitruma ietekmē rezultātus, vienīgais būtu iegremdēts dejonizētu ūdeni 20 ° C ± 2 ° C 16 ± 1h pirms testa.

Antistatisku veiktspēju

Pēc kurpju parauga sausās un mitrās atmosfērā, jāpielāgo tīru tērauda lodīšu iepilda kurpi un novietot ierīcē metāla zondes un pirmajām divām zondēm un trešā zonde ir mērīts, izmantojot noteikto pretestības testeri. Pretestība starp. Normālos apstākļos, vadošs apavi nepieciešami pretestība nedrīkst būt lielāka par l00K omu; antistatiskas kurpes prasa, lai tiktu nodrošināta pretestība starp 100k ohms un 100m omu.

Siltumizolācijas veiktspēju

Kā paraugu izmantojot apavu, termopāri laida zolītes savienojuma zonas centrā un tērauda lodes bija iepilda kurpes. Noregulētu smilšu vannā, līdz 150 ° C ± 5 ° C temperatūru, laist kurpes, veikt smilšu kontaktu apavu lietošanas temperatūra testa ierīce savienota ar termopāri, noteiktu temperatūru zolītes un atbilstošo laiku, dod temp zole erature pieauguma līkne. Aprēķināja temperatūra palielinājās no 30 minūtes pēc parauga tika likts uz smilšu vannā. Parasti izolētas kurpes prasa mazāk par 22 ° C. grunts iekšējās virsmas temperatūras paaugstināšanās

Papēža veiktspēju

Testa instruments ir 6000 N maksimāla saspiešana slodzi un ir aprīkots ar ierīci ierakstīšanai slodzes/deformācijas īpašību. Kurpes ar papēdi, tiek likts uz tērauda plāksnes un testa perforators tiek likts uz iekšpusi no papēža daļa pret zolītes. Tika piemērota slodze ar ātrumu 10 mm/min ± 3 mm/min. Slodzes/kompresijas līkne attēlota un aprēķināts absorbētā enerģija E, izteikts džoulos.

Pretslīdes veiktspēju

Šis standarts paredz vienīgo pretslīdēšanas koeficients, bet norāda konstrukciju un pretslīdēšanas bloka, kā vienīgo biezums, augstums neslīdošiem bloku un attālums no malas, vienīgais.

Skābes un sārmu izturība

Piemērots galvanotehnikā, kodināšanas, elektrolīzes, likvidācija, ķīmiskā operatoriem utt. Piezīme: Skābju un sārmu izturīgi apavi var izmantot tikai ar skābi un sārmu darba vietas ar zemu koncentrāciju; Izvairieties no saskares ar augstu temperatūru, asas bojājumus augšējā vai vienīgais noplūdi; lietot ūdeni, lai nomazgātu skābi un sārmu kurpes valkā, un tad ļaut nožūt un izvairīties no tiešiem saules stariem un žāvēšanai pēc šķidruma.

1. cietības mainīt (IRHD) sērskābes, sālsskābi un nātrija hidroksīda △H = ± 10. (Testa rezultāts ir 6, + 4, + 3, saskaņā ar standarta)

2, kvalitātes pārmaiņas (%) sērskābes, sālsskābi, nātrija hidroksīda △ m = ± 2 (+ 0,5, +0.6, +0.6, atbilst standarta ir testa rezultāti).

3. stiepes īpašības (%) Stiepes izturības izmaiņas sērskābes un sālsskābes nātrija hidroksīda ir samazināta par mazāk kā 15 (testu rezultāti -8 -6, -4, saskaņā ar standarta).

4. pagarinājumam pēc pārtraukuma (%) Sērskābes un sālsskābes nātrija hidroksīda maiņa nedrīkst pārsniegt ±20 (testu rezultāti -8 -5, -4, saskaņā ar standarta).