Drošības kurpes nacionālais standarts

- Oct 16, 2018-

Drošības kurpes valsts standartiem
Ķīna
Pašreizējais Ķīnas drošības apavu standarts ir GB21148-2007, un Ķīnas drošības apavu standarts pamatā ir formulēts, atsaucoties uz Eiropas standartiem.
Ādas drošības apavi GB4014-83; GB7054-86 gumijas virsmas pretbloķēšanas drošības zābaki.
Drošības aizsargapavi ir augsto tehnoloģiju un augstas pievienotās vērtības apavu izstrādājumi. Drošības aizsargapavu ražošanas procesā ir augstas prasības attiecībā uz izejvielām, palīgmateriāliem, ķīmiskiem materiāliem, mehāniskajām iekārtām utt. Pašlaik daudzi vietējie apavi ar noteiktu mērogu un pakāpēm Uzņēmumi ir vērsuši uzmanību uz drošības apaviem, tirgus segmentu, kas aizņem attīstītās valstis.
Eiropa
Eiropas standarts EN345 "Speciālās drošības, aizsardzības un darba apavi" Šis Eiropas standarts tika izstrādāts CEN / TC61 "Mutes un kāju aizsardzības" tehniskā komiteja, un tā sekretariātu vada BSI. Šis standarts nosaka drošības apavu konstrukcijas un veiktspējas rādītājus, piemēram, apavus, virsu, kurpes, mēles, zolīte un zole. Testa metodes katram standartam norādītajam postenim ir līdzīgas citiem līdzīgiem standartiem, un metodes principu parasti piemēro arī lielākajai daļai drošības apavu.
Savienotās Valstis
(ANSI-Z41-1991) Drošības kurpes ar aizsargājošām purngalu vāciņiem var iedalīt trīs veidos atkarībā no apavu izturības pret saspiešanu un triecienu.