Aizsargapavi elektroierīce, apstrādes rūpniecības

- Dec 09, 2018-

Zinātnes un tehnoloģijas straujajai attīstībai, elektroniskie ražojumi, kurus ražo elektriskās nozares kļūst mazāki, daudzpusīga un inteliģentas, kamēr augsta blīvuma un augstu peļņu, pusvadītāju ierīču kļūst arvien vairāk un vairāk jutīgu elektrostatiskā un MOS ķēžu sadalījums ir tikai 100 V. Un jaunā ierīce ir tikai aptuveni 30 V. Lielu vidē, stingri kontrolēt statiskās elektrības ir nepieciešams elektroierīce ražotājiem, tāpēc tiem darbiniekiem, kuri strādā šajās rūpnīcās, jāvalkā antistatiskas aizsargapavus, kā prasīts, lai novērstu statiskās elektrības kaitīga elektroiekārtām. . Tiem darbiniekiem, kuri strādā sarežģītu darbnīcās, tās ir antistatiskas, anti-dūriena un punkcijas necaurlaidīgs aizsargapavus, ar daudzfunkcionālu drošības aizsardzību.


Inteliģenta elektroierīces, kas ražo elektriskās ierīces ražošanas iekārtas ir augstas prasības pēc statiskās elektrības un statiskā elektrība ir destruktīva lielvalsts. Elektronisko komponentu ražošanas procesā vai instalācijas, atkļūdošana un elektronisko produktu pārbaudi ja statiskā elektrība nav likvidēta, tiks ietekmē ražošanas vai samazināt produkta kvalitāti. It īpaši pusvadītāju ierīču un ražošanas nozares mikroshēma, elektrostatiskā lādiņa izlāde izraisa ierīces kļūme. Tādēļ uzņēmējiem jāvalkā antistatiskas aizsargapavus drošai ekspluatācijai. Antistatiskas aizsargapavi ir antistatiskas un vadošs zoles, aizsargapavi, nolietotas, viegli uzliesmojošas un sprādzienbīstamas darba vidē un darbnīcas, kas pieprasa tīras bezputekļu un sterili, lai samazinātu un novērstu statiskās elektrības.


Šķīvji ar elektriskajām sastāvdaļām būs dažas izmētātas zemes sadalīšanas darbnīca lūžņi. Darba ņēmējiem nepieciešams aizsargapavi ar anti-punkcijas funkciju kāju aizsardzībai. Ja viņi nejauši tiek pastiprināts uz asām malām un stūriem, viņi var piestiprināti ar zoli. Radīt nevajadzīgu kaitējumu. Anti-smashing aizsargapavi ir aprīkots ar iekšējo galvu, kas ir izturīgs pret noteiktu ietekmes spēks uz pirksta, iekšējais vadītājs ir novietots starp apavus un apavus un sūkli sloksnes pievieno beigās iekšējo toe uz pirksta un kurpes. Virsmas locītavām ir gluda, kas palielina locīšanas izturība un komfortu.


Kādu elektrisko paneļiem, kas prasa elektriskais metināšanas iekārta operāciju, jo operatoram jāveic augstā temperatūrā un augsta spiediena metināšanas vai kušanas, ar aizsardzības okulāriem, operatoram arī ir valkāt aizsargapavus ar augstu temperatūru pretestību, lai novērstu dzirksteles šļakatas. Kāju rada kaitējumu. Jo augsta temperatūras izturīgi drošības apavi ir izgatavoti no augstas temperatūras izturīgi zoli un virsu, pasargātu pēdas no augsta temperatūra darba apstākļi, tādi kā kausēta metāla dzirksteles, un tiek dedzināti ar augstu temperatūru, lai novērstu traumas.


Mūsdienu elektroierīce ražojošās rūpniecības statisko saistītiem zaudējumiem turpina dot miljardiem dolāru gadā pasaules elektriskā un elektroniskā rūpniecība. Tikai tad, kad mēs pilnībā saprotam, ka statiskās elektrības mēs varam izvairīties no zaudējumiem un pat to izmantot, lai kalpotu mums. .


Var teikt, ka statiskā elektrība ir visuresošs, kas izvirza augstas prasības uz elektroierīce ražošanas. Statiskās elektrības, kas nāk ar sevi elektriskā iekārta var tikt izslēgti ar specializāciju tehnoloģija. Statiskās elektrības ražošanas telpā var novērst arī ar anti-static aprīkojumu tā kaitējuma mazināšanai.


Statiskās elektrības ražošanas procesā, mēs varam ļaut uzņēmējiem antistatiskas aizsargapavus, lai samazinātu to kaitējumu, kā arī antistatiskas apģērbu valkāt. Turklāt dažu sarežģītu ražošanas cehiem elektroierīce pārstrādājošās rūpniecības, mēs pieprasām valkāt sagraut necaurlaidīgs un punkcijas pierādījumu drošību darbiniekiem. Kurpes ir arī sava veida drošības aizsardzību. Pat daži tehniski sarežģīts strādājošajiem, viņi valkā antistatiskas, anti-ērci un augstas temperatūras drošības apavi ar daudzfunkcionālu drošības aizsardzību.