Aizsargapavi dažādās vidēs

- Nov 09, 2018-

Aizsargapavi īpaša funkcija nosaka, ka tai ir zināmas atšķirības, ar mūsu parastajām civilajām kurpes. Tās ražošanas procesa prasības ir stingrākas, un drošības apavu ražošanai nepieciešamais materiāli ir arī stingrus standartus. Ražošanas standartiem, aizsargapavi, dažādās valstīs ir dažādi. Ķīnā, drošības apavi standarta GB21148-2007, par drošības apavi arī īpaši izstrādāti. Šobrīd drošības apavi izgatavoti Ķīnā kļūst ciešāka un tuvāk ražošanas prasībām aizsargapavus Eiropā un Amerikas Savienotajās valstīs. Tā, kāda veida vidē ir augsta standarta ražošanas procesā izmanto aizsargapavus? Ļaujiet mums īsumā iepazīstināt:


Rūpniecības vidē, piemēram, būvniecības

Dzīvē, mēs vienmēr ir nepieciešams valkāt kurpes saskaņā dažādās vidēs, piemēram, pārgājienu apavi, pārgājienu kurpes, krosa kurpes utt. Drošības apavi nepieciešami dažās vidēs, kur var pastāvēt drošības apdraudējumus. Rūpnieciskās ēkās, piemēram, ēkas, darba ņēmēji saskaras ar smagu priekšmetu krišanas un asiem priekšmetiem punkcija vidi. Šajās vidēs darbiniekiem nepieciešams valkāt aizsargapavus, kas aizsargā kāju un punkcijas, necaurlaidīgs.


Uguns vidē, piemēram, ugunsgrēka

Ikviens zina, ka ugunsdrošības jomā ir īpaša vide. Vidusmēra cilvēks nav jāievada un atstāt šajās vietās pagadās, jo šajās vidēs būs apdraudētu darba ņēmēju drošību jebkurā laikā. Bet ugunsdzēsējiem, viņu darba raksturam padara tos ir jāiet iekšā un ārā no šīm vidēm. Uguns vide ir bīstami un sarežģīti, pieprasot uguns zābaki, kas aizsargā kāju un punctures. Tajā pašā laikā uguns zābaki jāspēj izturēt augstu temperatūru. Ja nevar izmantot šādu drošības apavi vai uguns zābaki, var nonākt situācijās, kur pastāv dzīves risks. Tādēļ, ugunsdzēsējiem parasti sagatavo drošības apavi un uguns zābakus, lai sagatavotu karavīru lauku policijas jebkurā laikā, lai aizsargātu savu personīgo dzīvi.


Naftas ķīmijas un citās vidēs

Naftas ķīmijas vidi ne tikai ir ķīmiskas vielas, bet arī viegli uzliesmojošas un sprādzienbīstamas vides. Parasti šajā vidē, uzņēmējiem ir jāizvēlas daudzfunkcionālu aizsargapavi ar dažādām funkcijām saskaņā ar dažādām vidēm. Šādā vidē, parasti iesaka valkāt aizsargapavus antistatiskas, neslīdīgiem.


Elektriķis darba vidi

Elektriķi bieži nonāk saskarē ar augstsprieguma elektrība, tāpēc mēs parasti valkā izolētas kurpes par elektriķi, bet izolētas kurpes parasti izmanto vidē zem 1000 voltus. Ja spriegums ir pārāk augsts, tad jums nepieciešams izmantot augsta sprieguma izolēti zābaki.


Izmantošanas vides nekaitīguma apavi un drošības zābaki tiek izmantots daudzos citos gadījumos ikdienas darbā, papildus iepriekš minētajiem gadījumiem. Mūsdienās, aizsargapavi kļūst arvien vairāk un vairāk stilu un komfortu kļūst labāk un labāk. Agrāk apgrūtinoša un neglīts aizsargapavi ir aizstājis moderns, skaistas un ērtas aizsargapavus. Mēs iesakām jums attīstīt ieradums valkāt aizsargapavus darbā, kura ir droša garantija jums un jūsu ģimenei.