Drošības apavu klasifikācija un uzturēšanas metodes

- Mar 11, 2019-

Pateicoties iekšzemes apavu ražošanas tehnoloģiju attīstībai un nepārtrauktajām pasaules apavu materiālu izmaiņām, drošības apavu daudzveidība pakāpeniski ir kļuvusi sarežģītāka un daudzveidīgāka.


Drošības apavi ir sadalīti drošības apavos un aizsargājošos apavos, kas attiecas uz apaviem, kas aizsargā pēdas un teļus no izvairīšanās no paredzamiem ievainojumiem dažādās darba vietās.


Drošības apavi ir augsto tehnoloģiju, augstas pievienotās vērtības apavu izstrādājumi. Aizsargapavu ražošanai ir augstas prasības izejvielām, palīgmateriāliem, ķīmiskiem materiāliem un ražošanas iekārtām.


Mājsaimniecības drošības apavu projektēšanas metodes un tehniskās prasības pakāpeniski sāk saskanēt ar ārvalstīm. Ķīnas drošības apavu standarti ir formulēti, atsaucoties uz Eiropas standartiem. Pašreizējais standarts ķīniešu drošības apaviem ir GB21148-2007.


Ādas drošības apavi GB4014-83; gumijas sejas pretbumbas drošības zābaki GB7054-86.


Eiropas standartu izstrādājusi CEN / TC61 tehniskā komiteja "Pēdu un kāju aizsardzība", un sekretariātu vada BSI. Eiropas standarts EN345 "Īpašas drošības, aizsardzības un darba apavi". Standarts ir drošs


Norāda apavu modeļa konstrukcijas struktūru un darbības rādītājus, visu apavu, iekšējo un ārējo zoli, augšējo virsmu.


Plūdu kontroles drošības apavi

Aizsargājošo drošības apavu iekšējais apšuvums ir tērauda pirksta vāciņš, kas ir izturīgs pret statisko spiedienu un triecienizturību, stabilu un anti-ērti. Tas ir piemērots smagajām nozarēm, piemēram, ieguves rūpniecībai un būvniecībai, un aizsargā toe.


Necaurlaidīgi drošības apavi

Drošības apavi pret caurduršanu aizsargā zoles no asām tapām un iztur izturību 1100N. Tie ir piemēroti ugunsdrošībai, mežsaimniecībai, mašīnām un citām nozarēm.


Anti-static drošības apavi

Tas ir ražots saskaņā ar GB4385-1995 standartu un ir piemērots naftas un aviācijas vajadzībām, lai izvairītos no uzliesmojošiem un sprādzienbīstamiem nelaimes gadījumiem, ko izraisa statiskā elektrība.


Eļļas izturīgi funkcionālie drošības apavi

Saskaņā ar eļļas izturības testa standartu tilpuma palielinājums ir ≥12%. Ja tilpums ir samazināts, samazinājuma daudzums ir ≥ 0,5% no sākotnējā tilpuma vai cietība palielinās par> 10, kas ir piemērota naftas un citām nozarēm.


Skābju un sārmu izturīgi drošības apavi

Piemērots naftas, ķīmiskās vielas utt.


Piesardzības pasākumi:


1. Skābes izturīgi ādas apavi ir piemēroti skābju un sārmu vietām ar zemu koncentrāciju;


2. Izvairieties no augstas temperatūras, asu bojājumu augšējās un vienīgās noplūdes;


3. Pēc mazgāšanas skābi un sārmu izskalojiet ar ūdeni un izvairieties no tiešas saules gaismas vai žāvēšanas žāvēšanas laikā.


Drošības apaviem ir laba ventilācijas veiktspēja, antistatiskas, nodilumizturīgas, neslīdošas un citas funkcijas, ērti valkājamas un neietekmē ikdienas darba operācijas.


Uzturēšana

Drošības apavi ir pareizi jāizmanto un jāuztur. Piesardzības pasākumi ir šādi:


1. Regulāri notīriet drošības apavus, neizmantojiet šķīdinātājus kā mazgāšanas līdzekļus.


2. Regulāri notīriet zoles, lai izvairītos no netīrumu uzkrāšanās, kas var izraisīt netīrumu vadību vai antistatisko iedarbību un apdraudēt dzīvību.


3. Nedrīkst patvaļīgi mainīt drošības apavu konstrukciju. Nejaušās izmaiņas var ietekmēt drošības apavu drošības indeksu.


4. Drošības apavi jāuzglabā vēsā, sausā un labi vēdināmā vietā.Lielākā daļa cilvēku domā, ka aizsargapavi ir drošības apavi. Saskaņā ar Ķīnas pašreizējiem standartiem drošības apavi un aizsargapavi ir divi atšķirīgi standarti. Nacionālais standarts GB21148-2007 attiecībā uz drošības apaviem un valsts standarts GB21147-2007 aizsardzības apaviem.


Drošības apavi ir augstas kvalitātes, augstas kvalitātes drošības apavi.