Drošības aizsardzību apavu tirgus priekšplānā ir ļoti plaša

- Mar 16, 2019-


Ar nepārtraukti uzlabot cilvēku materiālo līmeni, cilvēki ir lielāku izpratni par savas drošības aizsardzību, bet pat tā, joprojām bieži ir dažādas drošības negadījumiem, upuru skaits ir pastāvīgi apstrīd mūsu nervi. Kāpēc uz zemes ir tas, ka? Daudzos gadījumos šie nevajadzīgus upurus var samazināt, ja mēs pastiprināt profilaksi un koncentrēties uz personīgo drošību pie avota.


Ja cilvēki nevar valkāt ķiveri, kad cieš no nejaušu ievainojumu, jo kaitējums ir galva, ir var radīt nopietnu kaitējumu vai pat izraisīt nāvi. Bet bez aizsardzības kurpes, traumas ir daudz vājāks un reti dzīvībai. Tas ir šī iemesla dēļ, ka pareiza aizsardzības kurpes valkā ir bieži aizmirst ar strādniekiem. Kad attiecīgo departamentu devās uz būvniecības vietu pārbaudei, viņi konstatēja, ka daudzi darba ņēmēji bija valkājot čības vai pat čības. Saskaņā ar normatīvajiem aktiem būvniecības vietu darbiniekiem jāvalkā aizsargapavus, lai aizsargātu viņu pirkstiem saskaņā ar darba vajadzībām, lai izvairītos no traumām, kuras izraisa grūti un metāla objektiem. Ļaujiet mums nelielu nolaidību var nožēlu par dzīvi.


Uzraudzības trūkums arī ir viens no iemesliem, nepietiekama kāju aizsardzībai. Nav neviens uzrauga kāda veida apavi strādniekiem vajadzētu valkāt un kādi aizsardzības funkcijas, tām vajadzētu būt. Kaut arī daži uzņēmumi ir drošības virsnieks, lai veiktu pārbaudi, bet bieži tās spēks ir nepietiekams, varbūt drošības virsnieks arī nevar atklāt darba ņēmēja drošību kurpes ir bezierunu. Daži darbinieki domā vienība ar darba apģērbu un apavus, mērcēm, vai ir sava veida labklājības, kopā ar kādu no darba aizsardzības pantiem ir patiešām ir nevis pielāgoties nepieciešamību mūsdienu ražošanu, kā rezultātā darba aizsardzības pantiem ir ne uz ilgu laiku , it īpaši mutes aizsardzībai šie šķietami nav nekāda sakara ar dzīvības drošības aizsarglīdzekļi.


Saprotams, ka ilgu laiku, darba aizsardzības produktu ražošanas nozares un citu augsto tehnoloģiju nozaru investīcijas ir nepietiekama, attīstība ir lēna. Daži uzņēmumi ražo high - tech, augsts - standarta produktu eksportam. Personai, kas atbildīga par apavu nozare, kas nodarbojas ar eksporta darījumu ilgu laiku izsaka, tie nebūt nevēlas pārdot produkciju vietējā tirgū, tikai vienīgi iekšzemes uzņēmumā jābūt darba aizsardzības lietas sakarā iegulda mazāk , īstenot valsts attiecīgajiem likumiem un noteikumiem, regulas spēks ir nepietiekams, jo veicina mājās ļoti grūti dažiem augstas kvalitātes produktus.


Viena no problēmām, kas ierobežo attīstību aizsardzības apavus Ķīnā ir izmaksas kurpes. Raugoties no pašreizējās fona, cenu akceptējusi uzņēmumu iegādi aizsardzības apavi kopumā ir zemāks un zemo cenu nosaka arī izmaksas par produktu, kas noved pie lētajiem apaviem aizsardzības kvalitāti nevar iet, un tādējādi aizsardzības darbības ir ievērojami samazināts. Un augstas kvalitātes drošu un aizsardzības kurpes, jo izmaksas ir lielākas, izplatīties ļoti smagi mājās vēlreiz.


Valstī aizvien lielāka uzmanība drošībai ražošanā, es uzskatu, ka drošības aizsardzības nozares tuvākajā nākotnē būs arī vārtsargs attīstības iespēju.