Drošības aizsardzība akmens apstrādē, vai esat veikuši šos pasākumus?

- Jan 09, 2019-

Darbiniekiem, kas nodarbojas ar akmens pārstrādes rūpniecību, lai aizsargātu pēdas drošību, viņi var strādāt pareizi, kad viņi strādā, kas var ievērojami samazināt miesas bojājumus un uzlabot darba efektivitāti. Nākamā nelielā sērija izskaidro konkrēto darbu, kas jāveic bīstamā vietā:


Plate lame


Dažas plākšņu šķirnes, ja tās tiek transportētas (vai iekrautas), var izjaukt, piemēram, Yalunjin, Dark Brown, Bodu Beige, krustnagliņas, utt. tas rada pat lūzumus.


Nagu


Sakarā ar lielo naglu skaitu, ko izmanto lielo plākšņu un gatavo iepakojumu procesā, ja vadība nav laba, ir viegli salauztus nagus vai pavirzītus koka dēļus izkliedētus darbnīcas, kas izraisa pēdu negadījumus; ja darbnīcā ir daudz ūdens grāvju, ja ūdens grāvji netiek segti, kad naga iekrīt tajā, tā kļūst par slēptu briesmu, ko ir grūti atrast.


slīdēt


Mitrās darbības dēļ akmens darbnīcu grīdai bieži ir ūdens, kas ilgst ilgu laiku, un daži stūri ir sūnīgi; vai grīda ir pārklāta ar pašgatavotu gludu marmora grīdu; mašīna noplūda no eļļas; vai arī pēc tīrīšanas nav notīrīta. Atlikušās līmes uz zemes.


Kritums no augstuma


Lai uzstādītu remontdarbus vai elektriskos metinātājus, klienti, kas saņem materiālus vai izvēlas materiālus, un pacēlāji, kas izvēlas blokus vai virves, bieži vien ir nepieciešams kāpšana. Vairumā gadījumu ir grūti izmantot aizsarglīdzekļus, piemēram, drošības jostas, padarot operāciju bīstamāku.


elektrošoks


Daži darbinieki un pat zema līmeņa elektriskās drošības izpratne ir vāja, un tukšais vads ir tieši savienots ar elektrību; apkalpojošais personāls velk vadus, kas ir iesprūduši uz zemes, vai ļauj nospiest transportlīdzekļus, radot bojājumus vadiem. Radīts elektriskās strāvas trieciens. Šādas slēptās briesmas ir izplatītas slīpēšanas darba vietā.


Kāju aizsardzība


Pieredze rāda, ka atbilstošu drošības apavu valkāšana var efektīvi samazināt kāju traumas risku vai samazināt bojājumu pakāpi. Nodilumizturīgi drošības apavi var tikt izmantoti kā piemērs, lai samazinātu nelaimes gadījumu skaitu uz pusi un ietaupītu lielus zaudējumus. Tāpēc šādā darba vidē operatoram jākonfigurē atbilstošie drošības apavi:


1 Veicot darbības, kurām var būt krītoši priekšmeti (piemēram, pacelšana, augšējā dēlis, apkopes darbi utt.), Ir jāvalkā tērauda pirkstu vāciņi un drošības apavi, kas var izturēt krītošu triecienu vai ekstrūziju, lai aizsargātu pirkstus;


2 Pastāv bīstami priekšmeti apkārtējā vidē, piemēram, nagi, asmeņi, asas akmeņi utt. Lai novērstu to, ka apavi tiek caurdurti, jāizmanto caurspīdīgi drošības apavi vai zābaki;


3 Strādājot ar maiņstrāvas iekārtām ar AC 1500V un zemāku pie 50Hz, 1000V un zemāku, elektrisko speciālistu profesijai ir jāizmanto īpašas vadošas vai izolētas kurpes un zābaki.


4 Semināru mašīnu operatori, pateicoties ūdens traipiem un dubļainiem dubļiem uz darba vietas, valkā augstas kvalitātes tērauda pirksta vāciņa gumijas drošības zābakus ar pretslīdēšanu un pretaizdzīšanu.


Pareiza atbilstošu drošības apavu valkāšana augstāk minētajām bīstamajām ainām ir ne tikai prasība nodrošināt labu darba drošības aizsardzību, bet arī veikt savu darba aizsardzību pret faktisko situāciju!