Drošības pasākumi strādnieku apstrādei

- Jan 08, 2019-

Darba vide, ar ko saskaras apstrādes darba ņēmēji, ir sarežģīta, un tās ir nepieciešamas drošības aizsardzības pasākumiem. Mehāniskais ražošanas darbs aptver plašu jomu klāstu, ieskaitot transportēšanu, darbgaldus, lauksaimniecības tehnikas, tekstilrūpniecības mašīnas, mehāniskās mašīnas un precizitātes instrumentus. Ražošana, parasti liešana, kalšana, termiskā apstrāde, apstrādes un montāžas darbnīcas, jaukts darbs, bet operatoru drošības aizsardzība būtībā ir tāda pati, jo arodslimības ir aptuveni vienādas.


(1) Galvenais putekļu putekļu veidošanās ir liešana. Smilšu formēšanas, formēšanas, krītošās smiltis, smilšu tīrīšanas utt. Procesā putekļi var lidot, it īpaši, ja liešana tiek remontēta ar smilšu strūklu, putekļu koncentrācija ir ļoti augsta, un tiek izmantoti izmantotie putekļi. Kvarcs ir kaitīgāks. Apstrādes procesā metāla detaļu pulēšanas un pulēšanas process var radīt metālu un minerālu putekļus, izraisot dzirnavnieka pneimoniozi. Metināšanas laikā plūsma, elektrodu serde un metināmais materiāls iztvaiko augstā temperatūrā, lai radītu lielu metināšanas putekļu un kaitīgo gāzu daudzumu. Lielāka metināšanas putekļu koncentrācija ilgtermiņā var izraisīt elektriskā metinātāja pneimoniozi.


(2) Augstas temperatūras un siltuma starojuma mašīnu ražotāju augstā temperatūra un siltuma starojums galvenokārt ir liešanas, kalšanas un termiskās apstrādes tipos. Krāsns, žāvēšanas krāsns, izkausētais metāls, karstie lējumi liešanā, karsēšanas krāsnis kalšanas un termiskās apstrādes darbnīcās un sarkanās karstās metāla daļas rada intensīvu siltuma starojumu, kas izraisa karstuma dūrienu, kad augsta temperatūra ir smaga.


(3) Trokšņa vibrācijas un ultravioletā mehāniskā ražošanas process, izmantojot smilšu veidošanas mašīnu, pneimatiskos instrumentus, dažādus kalšanas āmurus, slīpripas pulēšanu, kniedes utt., Var radīt spēcīgu troksni; elektriskā metināšana, gāzes metināšana, loka metināšana un plazma Metināšanas rezultātā radītie ultravioletie starojumi, piemēram, nepareiza aizsardzība, var izraisīt elektrisko optisko oftalmiju.


(4) Smags fiziskais darbs un traumas, apdegumi uzņēmumos ar sliktu mehanizāciju, liešana, smilšu griešana, roku kalšana ir darbietilpīgāki, pat ja gaisa āmuru vai hidraulisko presi izmanto, jo ir nepieciešams mainīt atrašanās vietu un virzienu Fiziskā darba intensitāte ir ļoti augsta, un tajā pašā laikā tai ir jāstrādā augstā temperatūrā, tāpēc ir viegli izraisīt ķermeņa temperatūras regulēšanu un sirds un asinsvadu sistēmas izmaiņas.


Saskaroties ar dažādu darba veidu darba vidi, mehānisko darbnīcu apstrādes darbiniekiem ir jāizvēlas atbilstošas drošības apavi atbilstoši darba videi. Piemēram, kalšanas darbnīcā ir jālieto augstas temperatūras drošības apavi, kas radušies dzelzs šķiedru un dzelzs izdedžu dēļ; mehāniskās detaļas mehāniskās apstrādes darbnīcā Lietojot kritiena laikā, lietojiet neslīdošus un caurdurošus drošības apavus un asus priekšmetus izurbj. Turklāt jums ir jāvalkā atbilstoši aizsardzības aizsargapģērbs un aizsargķiveres.