Piesardzības pasākumi, lietojot anti-smashing apavus

- Mar 28, 2019-

Drošības apavi pret smasēšanu parasti attiecas uz apaviem, kas tiek lietoti dažādās darba vietās, lai aizsargātu pēdas no paredzamiem ievainojumiem. Anti-smashing drošības apavi ir augsto tehnoloģiju un augstas pievienotās vērtības apavu izstrādājumi. Anti-ērces drošības apavu ražošanas procesam ir augstas prasības attiecībā uz izejvielām, palīgmateriāliem, ķīmiskajiem materiāliem, mehāniskām iekārtām utt. Šobrīd daudzās vietējās svarās ir noteikts mērogs un pakāpeniski apavu ražošanas uzņēmumi ir pievērsuši uzmanību drošībai. aizsargāti apavi, tirgus segments, ko aizņem attīstītās valstis.


Pretmaskas drošības apavu lietošanas periods:


1. Kas attiecas uz valsts standartiem, kvalificēti produkti, kas atbilst nacionālajiem drošības apavu standartiem, valsts īsteno Trīs garantiju politiku, sekcijas apakšdaļu, sekciju un gumijas nomaiņu trīs mēnešu laikā pēc pārdošanas .


2. Faktiski darbojoties, drošības apavu kalpošanas laiks galvenokārt ir atkarīgs no darba vides, ko izmanto drošības apavi. Lietotāja stāvoklis, vide ir laba, lietošanas intensitāte ir zema, un to var lietot vienu līdz trīs gadus. Vide ir slikta, galvanizācijas darbnīca, jo tā ir ļoti kodīga trīs mēnešus un ir jānomaina. Tādēļ nav stingra un stingri reglamentēta drošības apavu nomaiņa. Galvenie apsvērumi: drošība, komforts, kvalitāte. Vispārējiem ražotājiem ir valsts pārbaudes sertifikāts, un dažas apdrošināšanas sabiedrības paraksta. Drošība ir droša,Drošības apavu tips - izvēle - apkope

Anti-smashing kurpes un tērauda-toed kurpes ir vienāda veida, tas ir, drošības apavi, kas aizsargā pirkstiem. Lai nodrošinātu pēdas drošību, ir daudz veidu, piemēram, pirkstu aizsardzība, punkcijas novēršana, izolācija, skābju un sārmu izturība. Drošības apaviem izmanto standarta eļļas necaurlaidīgas kurpes lietošanai vietās, kur tiek izmantota eļļa vai smidzināšanas eļļa; ūdensizturīgi apavi tiek izmantoti vietās, kur tiek izmantots ūdens vai ūdens; un auksti izturīgi apavi tiek izmantoti, lai aizsargātu zemas temperatūras strādniekus, lai aizsargātu pret apsaldēšanu. Pret caurduršanas apavi tiek izmantoti kāju aizsardzībai, lai novērstu dažādu asu priekšmetu nogurumu. Anti-smashing apavu galvenā funkcija ir novērst krītošu priekšmetu sāpšanu kājām. Apavu priekšējai daļai ir triecienizturīgs materiāls. Tērauda ražošanas apavu galvenā funkcija ir novērst dedzināšanu un caurduršanu. Tam jābūt spējīgam izturēt noteiktu statisko spiedienu un izturēt noteiktu temperatūru un nav uzliesmojošs. Šīs kurpes ir piemērotas kausēšanai, krāsnīm, čugunam utt. Papildus iepriekš minētajam, ir daži īpaši apavu apvalki, piemēram, audekls, azbests un alumīnija plēves vāks. Darba apdrošināšanas apavu izvēle un uzturēšana Aizsargapavu izvēlei jābūt balstītai uz darba vides raksturu un bīstamības pakāpi. Darba apdrošināšanas apaviem jābūt ražotāja produkta sertifikātam un produkta rokasgrāmatai. Pirms lietošanas izlasiet instrukcijas un pareizi izmantojiet šo metodi. Īpaši aizsargājošie apavi jāpārbauda un jātur tīri pēc lietošanas un jāuzglabā netīrā un sausā vietā.


Drošības apavu izvēle un izmantošana:

(1) Papildus atbilstošam aizsardzības apavu tipam ir svarīgi uzstādīt kāju un padarīt to ērtāku. Ir svarīgi rūpīgi izvēlēties atbilstošo apavu izmēru.

(2) Aizsargapaviem jābūt neslīdošiem, lai aizsargātu cilvēku kājas no traumām, kā arī lai novērstu negadījumus, ko izraisījis operators.

(3) Visu veidu aizsargājošiem apaviem ar dažādiem raksturlielumiem jāatbilst attiecīgo aizsargspējas tehniskajiem rādītājiem, piemēram, pirkstiem nav sasitumi, pēdu pēdas nav sadurtas, un ir nepieciešama izolācija. Bet drošības apavi nav visvarens.

(4) Pirms aizsargapavu izmantošanas rūpīgi jāpārbauda vai jāpārbauda. Elektriskās un skābes bāzes operācijās bojāti un krekinga aizsargapavi ir bīstami.

(5) Pēc lietošanas aizsargapavi ir pienācīgi jāglabā. Gumijas kurpes jāmazgā ar ūdeni vai dezinfekcijas līdzekli un žāvētas, lai pagarinātu kalpošanas laiku.