Piesardzības pasākumi antistatiskajiem darbiem gāzes stacijās ziemā

- Oct 30, 2018-

Lai nodrošinātu gāzes staciju drošu ekspluatāciju ziemā, sausā un aukstajā ziemā, degvielas uzpildes stacijās, kas darbojas un uzglabā benzīnu un dīzeļdegvielu, īpaša uzmanība jāpievērš antistatiskajam darbam. Statiskā elektrība ir ļoti kaitīga degvielas uzpildes stacijām. Kad eļļa tiek iztērēta iekraušanas, izkraušanas un transportēšanas procesā, eļļa un gāze veido lielu elektrostatisko potenciālu, kas radīs lielu statiskās elektrības daudzumu. Ja jūs pievērsat uzmanību aizdedzes avotam, tas var izraisīt elektrostatisko aizdegšanos. Stacionālas elektroenerģijas ugunsgrēki degvielas uzpildes stacijās raksturo pēkšņas eksplozijas, sprādzienbīstamas, grūti glābtas un viegli izraisa zaudējumus.

Lai novērstu antistatisku darbu degvielas uzpildes stacijās, būtu aktīvi jāveic trīs pasākumi:

Sagatavot darba aizsardzības materiālus un standartizēt darbinieku nodilumu. Kompānija iegādājas kokvilnas kombinezonu un darba apavu partiju. Gāzes staciju personālam ir stingri aizliegts valkāt putu plastmasas un plastmasas kurpes. Viņiem jāvalkā antistatiskas kurpes, antistatiska apģērba vai kokvilnas kombinezons. Viņiem jāizmanto antistatiskie darba aizsardzības līdzekļi, kas atbilst drošības noteikumiem. Un rīki. Ir aizliegts valkāt un noņemt ķīmiskās šķiedras apģērbu naftas stacijas bīstamajā zonā. Nelietojiet ķemmēt, nomainīt drēbes vai spēlēt viens ar otru. Valkājot antistatisku apģērbu, ir stingri aizliegts, ka ir divi vai vairāk apģērba gabali no poliestera, akrila, neilona un citiem materiāliem.

Stiprināt uzņēmuma vadību un standartizēt darbības standartus. Pievērsiet uzmanību degvielas uzpildes staciju drošībai uz vietas un veiciet degvielas uzpildīšanu un iekraušanu un izkraušanu, stingri ievērojot uzņēmuma prasības. Jūs nevarat izlaist zināmu soli, jo ir patīkama mīlestība. Īpaši, piepildot konteinerus ar lieljaudas muciņām, kārbām utt., Pārliecinieties, ka pirms eļļas piepildīšanas ir pievienota elektrostatiskā zemējuma ierīce un uzpildīšanas procesā ir izveidots liels daudzums statiskās elektrības. , nodrošiniet drošību. Mums ir nopietni jāievieš degvielas uzpildes staciju noteikumi un noteikumi, jāizglīto darbinieki, lai veidotu ieradumus apzināti ievērot noteikumus un noteikumus, aizliegtu neoperatoriem veikt degvielas uzpildes operācijas, novērstu nesaistīto personālu stacijas uzturēšanos un konstatētu, ka klienti nedroša uzvedība, kas tiks koriģēta laikā. , apstāties, veido labu ugunsdrošības atmosfēru.

Nosūtiet statiskās zināšanas vietējā līmenī un stipriniet drošības izglītību. Uzņēmuma drošības uzglabāšanas un transporta departamenta darbinieki izmanto benzīntanku, lai veiktu drošības pārbaudes, lai izskaidrotu stacijas elektroenerģijas zināšanas degvielas uzpildes staciju personālam, nodarītu kaitējumu degvielas uzpildes stacijai un veiktu labu darbu elektrostatisko zināšanu izglītībā un apmācībā, tādēļ ka darbinieki var pilnībā izprast degvielas uzpildes stacijas radītās statiskās elektrības cēloni. Uzziniet stacionālas aizdegšanās apstākļus degvielas uzpildes stacijā, uzziniet un apgūstiet statiskās elektrības likumu degvielas uzpildes stacijā un izveidojiet stabilu teorētisko pamatu statiskās elektrības novēršanai degvielas uzpildes stacijā.