Perfekta attieksme ir svarīga garantija aizsargājošo apavu aizsardzības apaviem

- May 17, 2019-

Aizsargapavu klāstu var mainīt no galvaskausa formas, dibena formas un apakšējās daļas formas, krāsas, materiāla tekstūras un amatniecības. Tālāk sniegts īss procesa apraksts.


1, apgaismojuma caurumi


Parasti lieto kāju un sānos. Tā ir agrīna un vienkāršāka apdares metode, kas var palielināt dekoratīvās un elpojošās īpašības.


2, auto viltota līnija


Normālos apstākļos auto dubultā līnija tiek izmantota līnijas biezuma palielināšanai, kas ir raupja un spēcīga. Ja līnija ir blīva, viena līnija ir labāka, kas var palielināt līnijas elastību.


3, auto apdare


Šis process ir attīstījies no automobiļu viltošanas līnijas procesa un joprojām tiek izmantots šodien. Pievērsiet uzmanību gabala stāvoklim, formai un materiāla tekstūrai un krāsai.


4, automašīna ir tukša


Ja automašīnu apdare ir Yang Wen reljefs, auto dobi ir reljefs reljefs, kam abiem ir tāds pats efekts.


5, datoru izšuvumi


Izmanto mēles, uzacis, muguras uzmavas, sānos un citās pozīcijās. Papildus mantojumam par iepriekšējo rotājumu formas, krāsas, tekstūras un citu aspektu izmaiņām, datoru izšuvumi mainās arī spīdumā. Tā kā izšūšanas diegam ir dabisks un patīkams spīdums, izšūšana ir īpaši pievilcīga un pievilcīga, tāpēc tā var uzlabot kurpju garšu un vērtību.


6, apmales


Tas var padarīt līnijas gludas, sakārtotas un gludas, kas ne tikai uzlabo izturību, bet arī izceļ daļu kontūru.


Pirmie seši dekoratīvie procesi ir tradicionālās apstrādes metodes drošības apavu nozarē. Tehnoloģiju attīstības gaitā bieži vien aizņemas dažas apstrādes metodes citās nozarēs, piemēram, drukāšanas un pārneses iespiešana poligrāfijas nozarē un iesmidzināšana plastmasas rūpniecībā. Plastmasas, metināšanas, augsta frekvences reljefs nozarē. Jaunās tehnoloģijas pielietošana ir radījusi milzīgas izmaiņas darba apavu izskatu un radījusi jaunu koncepciju izolēto apavu dizainam.